MojAndroid

Prvé informácie o HTC Bliss, ako mobile určenom pre ženy, sa objavili koncom júla a hovorili o telefóne s klasickou HTC konštrukciou, ktorá mala byť zelenkastej farby. Nové fotografie nás o tom úplne nepresvedčili a ťažko povedať akej farby telefón v skutočnosti bude.

Z obrázkov, na ktorých je Bliss vyfotený s iným telefónom môžeme však odhadovať veľkosť displeja na 3,7 palca. Predpokladanými parametrami sú aj procesor s taktom 800 MHz, 5Mpx fotoaparát a VGA kamera na prednej strane. Okrem toho by mal Bliss fungovať s Android 2.3 Gingerbread s novým prostredím HTC Sense 3.5 a súčasťou bude aj špeciálna svetelná notifikácia – zatiaľ sa nevie, či bude od telefónu oddelená tak ako sme to mohli vidieť na obrázkoch v článku z júla alebo bude nejakým spôsobom vstavaná do konštrukcie telefónu. Každopádne by sme sa časom mali postupne dozvedieť všetky podrobnosti. Sledujte MojAndroid.sk!

Zdroj: androidcommunity.com

25.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+