MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Darčeky pre ženu v domácnosti

Holiaci strojček značky Philips

Dámsky elektrický holiaci strojček Philips HP6342/00 SatinShave Essential vám ľahko a rýchlo oholí celé telo, či už na sucho ako aj na mokro. S malou skrytou hlavou je holenie rýchle a aj bezpečné pre pokožku. Určite sa stane dobrým pomocníkom pre vašu manželku.

Kúpiť holiaci strojček Philips HP6342 za 27,99 eur

Umývačka riadu Beko

Voľne stojaca umývačka riadu v bielej farbe Beko DFN26321W, ktorá sa zaraďuje do energetickej triedy A++, čo svedčí o úspore energií a o šetrnom prístupe voči životnému prostrediu. To jej však neuberá na kvalite a na množstve funkcií, ktoré ponúka.

Kúpiť umývačku riadu Beko za 259 eur

Varná doska BOSCH

Indukčná varná doska Bosch PUE611BB1E – design bez rámčeka, je vybavená 4 varnými zónami s inovatívnymi funkciami pre väčšiu flexibilitu pri varení. Indukčný varný panel na 230 V umožňuje rýchle, bezpečné a čisté varenie, naviac s nízkou spotrebou energie.

Kúpiť varnú dosku BOSCH za 285 eur

Kuchynský robot ETA

Kuchynský robot ETA 002890030 GRATUS je unikátny svojou vysokou pevnosťou vďaka celokovovému telu. Veľkou výhodou je, že v kuchynskom robote ETA Gratus dokážete pripraviť skoro všetko. Súčasťou robota je kvalitná nerezová misa s kapacitou 5,5 l, kde môžete urobiť cesto až z 2,5 kg múky. Robot je vybavený silným motorom so stabilizátorom otáčok, takže vydrží extrémny výkon aj pri veľkom zaťažení.

Kúpiť kuchynského robota ETA za 359 eur

Pekáreň chleba Tefal

Ak si neviete predstaviť ani jeden deň bez chrumkavého pečiva, potom bude pre Vás táto pekáreň Tefal PF220838 Pain Plaisir ako stvorená. Vyznačuje sa výkonom 650 wattov, vďaka ktorému dosahuje perfektné výsledky v podobe lahodného a veľmi chutného chleba.

Kúpiť pekáreň chleba značky Tefal za 99,90 eur

Darčeky pre nadšenca smart technológií

Google Home

Smart asistent Google Home v bielo-sivej farbe vám umožní hlasovo ovládať zariadenia vo vašej smart domácnosti, spustiť hudbu. Odpovie vám na vaše otázky o počasí, vašich plánoch v kalendári alebo vás ráno zobudí. Komunikuje s vyhľadávačom Google pre hľadanie odpovedí. Vyznačuje sa jednoduchým prevedením v kompaktných rozmeroch. Disponuje integrovaným citlivým mikrofónom, výkonným reproduktorom a LED indikátormi. Pre pripojenie využíva technológie Bluetooth a Wi-Fi.

Kúpiť Google Home za 169 eur

Inteligentná žiarovka Xiaomi Yeelight

Smart LED žiarovka Xiaomi Yeelight LED v zlatej farbe ponúka nastavenie farby a jasu svetla, pomocou Wi-Fi v rozsahu 1700K – 6500K. Ovládaním aplikáciou Yeelight či Mi Home si môžete vybrať medzi prednastavenými módmi svietenia, alebo meniť všetky aspekty svietenia s rozsahom až 16 miliónov farieb. Závit je E27 a patrí do energetickej triedy A+ s životnosťou 25 000 h.

Kúpiť inteligentnú žiarovku Xiaomi za 29,90 eur

Inteligentná meteostanica Netatmo

Osobná meteorologická stanica Netatmo Urban umožňujú presne sledovať počasie a kvalitu ovzdušia pomocou bezplatnej aplikácie v telefóne alebo tablete s iOS alebo Androidom. Umožňuje sledovať vnútorné a vonkajšie faktory súvisiace s klímou, ako je teplota, vlhkosť, tlak vzduchu, koncentrácia CO2. Meteorologická stanica meria jednotlivé zložky životného prostredia a prenáša dáta cez WiFi do aplikácie Netatmo.

Kúpiť meteostanicu Netatmo za 159 eur

Xiaomi osobná smart váha

Inteligentná osobná váha Xiaomi Mi Smart Scale by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Je určená pre používanie viacerými osobami, ktoré dokáže rozpoznať. Umožňuje uloženie profilov až pre 16 osôb. Dokáže s veľkou presnosťou merať telesnú váhu a podiel tuku a svalov v tele. Vďaka prepojeniu s aplikáciou Mi Fit prostredníctvom Bluetooth môžete mať detailný prehľad o svojej hmotnosti, môžete si nastavovať svoje osobné plány, sledovať vaše pokroky a podobne.

Kúpiť smart váhu od Xiaomi za 34,90 eur

Smart zubná kefka Oral-B

Elektrická zubná kefka Oral-B Smart 4S Sensitive zo série 4000S. Kefka má 3D pohyb (pulzuje, osciluje a rotuje), ukazovateľ stavu batérie, nabíjací stojanček a protišmykovú rukoväť. Môžete si vybrať z 3 programov čistenia zubov (každodenné čistenie, citlivé ďasná, bielenie zubov). Na jedno nabitie vám vydrží kefka pracovať až 7 dní. O nadmernom tlaku na zuby a ďasná vás upozorní senzor. Kefka má dokonca bluetooth pripojenie, čím ju môžete spárovať s aplikáciou na mobilnom zariadení.

Kúpiť elektrickú kefku Oral-B za 89,90 eur

13.12.2018

+