MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Darčeky pre náročného androiďáka

Huawei Mate 20 Pro

Jeden z najlepších smartfónov súčasnosti, ktorý kladie dôraz hlavne na fotografické vlastnosti. Na zadnej strane sa nachádzajú až 3 objektívy fotoaparátu. Exceluje hlavne snímkami v horších svetelných podmienkach, kde necháva konkurenciu za sebou.

Samsung Galaxy Note 9

Najvšestrannejší smartfón súčasnosti. Nechýba mu kvalitný displej bez výrezu, vyniakjúce spracovanie, 3,5 mm jack a ani obrovský výkon. Nie je mu cudza ani vodeodolnosť, obsahuje kvalitný fotoaparát a čerešničkou na torte je dotykové pero S Pen, ktoré vie so smartfónom komunikovať aj prostredníctvom technológie bluetooth.

Asus ROG Phone

Výkonný herný smartfón, ktorý ponúka pretaktovaný procesor Snapdragon 845 v kombinácii s 8 GB RAM. Nechýba kvalitný 90 Hz displej s odozvou 1 ms a tešiť sa môžete na zaujímavé herné príslušenstvo.

Sony Xperia XZ3

Vlajková loď od japonskej spoločnosti, ktorá zaujme vysokým výkonom, jednoduchou nadstavbou, najnovším Androidom 9.0 Pie a atraktívnym dizajnom. Pýchou tohto smartfónu je aj kvalitný OLED displej s uhlopriečkou 6″ a rozlíšením 2880 x 1440 pixelov.

HTC U12+

Vlajková loď od HTC zaujme kvalitným displejom, vydareným dizajnom a výborne poslúži používateľom, ktorí dbajú dôraz na hudbu a jej kvalitu. Výkon zabezpečuje procesor Qualcomm Snapdragon 845 a spoľahnúť sa môžete aj na 6 GB operačnej pamäte.

BlackBerry KEY2

Pre milovníkov hardvérovej klávesnice je BlackBerry KEY2 jasnou voľbou. Ponúka atraktívny dizajn, dostatočný výkon, príjemnú používateľskú nadstavbu a benefit práve v klávesnici, ktorá je dotyková a ponúka aj rôzne gestá.

Darčeky pre audiofila

Slúchadlá Marshall A. N. C.

Ak máte doma niekoho, kto si potrpí na kvalitu prehrávanej hudby, môžete ho potešiť zaujímavou elektronikou. Jednou z nich sú aj kvalitné slúchadlá od svetoznámej spoločnosti Marshall, ktoré ponúkajú naozaj excelentný zvuk a ideálnu úroveň basov.

Kúpiť slúchadlá Marshall A. N. C. za 269 eur

JBL Reflect

Kvalitné štuplové slúchadlá do uší, ktoré ponúkajú výborný zvuk, ale nebudú na hlave zavadzať. Ideálne pre tých, ktorí si potrpia na kvalite zvuku, avšak majú radi aj minimalizmus.

Kúpiť slúchadlá JBL Reflect Aware za 179 eur

Sony MHC-V81D

Ideálny reproduktor na party. Ponúka kvalitný zvuk a naozaj vysoký výkon. Každý audiofil v rodine by sa tomuto darčeku určite potešil.

Kúpiť reproduktor Sony za 659 eur

Darčeky pre nadšenca elektromobility

Kolobežka Xiaomi

S dojazdom na úrovni 30 kilometrov (reálne okolo 20) sa jedná o jednu z najlepších kolobežiek v pomere cena/výkon. Jej maximálna rýchlosť je 25 km/h a nechýba ani eko režim či rekuperácia.

Kúpiť Xiaomi kolobežku za 429 eur

Hooverboard MANTA VIPER MSB001

Hoverboard je obsadený dvomi motormi o výkone 2 x 350W, gyroskopom a inteligentnými čipmi, vďaka ktorým je schopný odviezť vás vpred, vzad a aj do zákruty, a to všetko len prenášaním váhy a udržovaním balansu prostredníctvom Vašich nôh.

Kúpiť hooverboard za 199 eur

ECOBIKE EVEN BLK

Bicykel disponuje kvalitným elektromotorom s výkonom 250 W. Dosahuje rýchlosť až 25 km/h. Batéria bicykla vám umožní prejsť od 50 km do 110 km. Disponuje kompletným osvetlením, blatníkmi či praktickým kufrom, môžete ho jednoducho zložiť a bez problémov odložiť do kufra auta.

Kúpiť bicykel ECOBIKE EVEN BLK za 999 eur

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

13.12.2018

+