MojAndroid

8. júna sa v bratislavskej Refinery Gallery uskutoční technologická udalosť s názvom Tech Fest by ASBIS. Ide o festival technológií, riešení a prezentácia produktov popredných výrobcov informačných technológií. Popri tradičných témach sa budú rozoberať aj aktuálne trendy ako je virtuálna realita, gaming, mobilita, umelá inteligencia a ďalšie zaujímavé technologické novinky.

Na akcii nebudú chýbať známe mená, ktoré pomocou odborných prednášok, diskusií a workshopov priblížia danú problematiku každému návštevníkovi ešte lepšie a zrozumiteľnejšie. Môžete sa tešiť na prednášky ako napr.: Nová generácia zdravotníctva, prečo nebyť na Facebooku, evolúcia v hrách v rog štýle, data protection vo svete zmien, najzaujímavejšie prípady zo svety kyberbezpečnosti, video content je budúcnosť a mnoho ďalších.

Ďalším pilierom je časť Inspiration, kde budú predstavené rôzne trendy v marketingu, komunikácií so zameraním sa na rôzne technológie a využitie technológií v praxi. Priestor tu bude aj na rôzne diskusie či networking. V rámci prednášok a prezentácií bude priestor aj na prácu s dátami, ich využitím a bezpečnosti dát.

Portál MojAndroid.sk ako mediálny partner prináša možnosť získať vstupenku na Tech Fest by ASBIS úplne zadarmo. Stačí sa na akciu zaregistrovať a zadať registračný kód: mojandroid543821

2.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+