MojAndroid

Už 8. júna sa v bratislavskej Refinery Gallery uskutoční technologická udalosť s názvom Tech Fest by ASBIS. Ide o festival technológií, riešení a prezentácia produktov popredných výrobcov informačných technológií. Popri tradičných témach sa budú rozoberať aj aktuálne trendy ako je virtuálna realita, gaming, mobilita, umelá inteligencia a ďalšie zaujímavé technologické novinky.

Na akcii nebudú chýbať známe mená, ktoré pomocou odborných prednášok, diskusií a workshopov priblížia danú problematiku každému návštevníkovi ešte lepšie a zrozumiteľnejšie. Ďalším pilierom je časť Inspiration, kde budú predstavené rôzne trendy v marketingu, komunikácií so zameraním sa na rôzne technológie a využitie technológií v praxi. Priestor tu bude aj na rôzne diskusie či networking. V rámci prednášok a prezentácií bude priestor aj na prácu s dátami, ich využitím a bezpečnosti dát.

Všetky dôležité informácie nájdete priamo na webe eventu techfest.sk. Ak vás zaujali témy prednášok či iná časť tejto technologickej výstavy, tak sa na ňu príďte pozrieť už 8. júna do Refinery Gallery v Bratislave. MôjAndroid.sk ako mediálny partner vás na túto akciu srdečne pozýva! Vstup je zabezpečený len pre pozvaných hostí, no už čoskoro budete mať šancu získať niekoľko vstupeniek aj vy, naši čitatelia. Sledujte pozorne náš web a sociálne siete, nech vám nič neunikne!

13.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+