MojAndroid

Len nedávno sme vás informovali o príchode veľmi zaujímavej hry Meltdown On Mars pre Tegra zariadenia a dnes vám prinášame ďalší titul, ktorého sa dočkajú majitelia týchto zariadení už čoskoro. Reč je o Flatout – Stuntman, hre, ktorú pre Tegra zariadenia momentálne vyvíja Team6.  To, čo budete vidieť v tejto hre by ste nikdy nechceli zažiť, no určite chceli aspoň raz vyskúšať. Vo Flatout – Stuntman sa stávate kaskadérom, ktorý svoje nadupané auto nasmeruje na skok, to preletí cez veterný mlyn a dopadne v olejovej nádrži sprevádzané výbuchom. Vy sa naň budete pozerať z veľkej diaľky spod padáku, ktorý ste otvorili hneď potom, ako vás vystrelila vaša autosedačka cez predné sklo. Toto je len jedna zo scén, ktoré sa pre vás pomocou tejto hry môžu stať takmer realitou!

Herný titul Flatout je vo svete hier známy pojem. Svoju cestu k hráčom si našiel Flatout už v roku 2005, keď si ho mohli zahrať ako prví majitelia Playstation 2, ktorí v tej dobe získali postavu starého pretekára so slušnou dávkou čierneho humoru. Vo Flatoute sú vám udeľované body za štýl, level demolácie auta a za chaos, ktorý svojím kúskom vyvoláte. Na dennom poriadku sú tu aj už spomínané vystreľovania vodiča cez čelné sklo priamo na dráhu. Keďže v tejto hre na vás pôsobí fyzika ako na handrovú bábiku, môžete si domyslieť, čo sa stane, ak z auta nestihnete vyskočiť. Hoci sa toto všetko zdá byť miestami až príliš morbídne, hlavným cieľom tejto hry je samotného hráča pobaviť. Flatout – Stuntman bude súborom niekoľkých krátkych úloh, v ktorých bude vašim cieľom čo najviac zdemolovať vaše auto a pritom sa samozrejme zabaviť. Hra bude vydaná v 2 verziách – pre Tegra 2 a Tegra 3 zariadenia. Aj keď Team6 nepribalil k popisu hry žiadne detaily, verzia pre Tegra 3 zariadenia bude zrejme graficky viac prepracovaná a prinesie super-detailné zábery áut a samotných kaskadérskych kúskov.

Tešíte sa na nový Flatout – Stuntman aj vy? Čo by ste od hry tohto typu a zamerania očakávali? Neváhajte a nechajte pod článkom svoj komentár.

Zdroj: AndroidCommunity

14.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+