MojAndroid
Spoločnosť Taxify prichádza na Slovensko s vopred stanovenou cenou jázd – od pondelka 24. septembra môžu používatelia aplikácie vidieť presnú cenu svojho cestovného ešte pred samotnou objednávkou. Doteraz mohli zákazníci vidieť pomerne presný odhad cestovného v aplikácii. Spoločnosť Taxify sa rozhodla postúpiť ešte o krok vpred k vyššej ochrane spotrebiteľa a prispôsobuje aplikáciu očakávaniam používateľov v 21. storočí.
Výhodou novej funkcie je, že po vopred stanovenej cene jazdy sa cena počas jazdy už absolútne nezmení. Samozrejme v prípade, ak cestujúci počas jazdy zmení cieľ, prepočíta sa tiež výsledná suma.

Zákazníci na Slovensku mohli dlhodobo vidieť v aplikácii Taxify pomerne presný odhad ceny za jazdu. Rozhodli sme sa postúpiť o krok vpred a upravíme aplikáciu tak, aby cestujúci vedeli dokonca presnú cenu ešte pred objednávkou. Chceme opäť o niečo viac posunúť ochranu spotrebiteľa a prispôsobiť aplikáciu očakávaniam užívateľov v 21. storočí. Vopred stanovená cena zbaví pasažierov akejkoľvek neistoty v procese a ešte lepšie ich ochrání pred akýmikoľvek prekvapeniami.

 Roman Sysel, country manager Taxify pre Českú republiku a Slovensko.

Cena jazdy bude stanovená kombináciou očakávaného času, vzdialenosti jazdy, aktuálneho stavu miestnej premávky a aktuálneho dopytu po jazde. V prípade, že bude dopyt vysoký, zákazníkovi sa zaktualizuje cena cestovného ešte pred objednávkou. Aplikáciu Taxify si môžete bezplatne stiahnuť z obchodu Google Play.
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Taxify sa vyhol osudu aký mal Uber. Môže ďalej fungovať na Slovensku
25.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+