MojAndroid
  • Alternatívnu prepravnú službu Taxify budú môcť po novom používať aj v Žiline a Trnave. Cez aplikáciu, ktorá spája vodičov so zákazníkmi si jazdu objednáte už v piatok 30. novembra. Služba tak bude dostupná celkovo v šiestich slovenských mestách.

Taxify je služba, ktoré pochádza z Estónska a zaznamenáva veľmi dobré výsledky. Tie umožňujú expanziu do nových a nových miest, ktorých obyvatelia sa môžu tešiť, že služba zavíta aj k nim.

“Chceme prinášať väčšiu kvalitu a bezpečnosť v mestskej doprave pre čo najväčší počet ľudí na Slovensku. Preto sme sa rozhodli pokračovať v rozširovaní našich služieb do ďalších miest. Tentokrát sme sa zamerali na Žilinu a Trnavu, kde chceme ponúknuť obyvateľom rovnaké výhody ako v Bratislave, Košiciach, Prešove či Nitre,“ uviedol Roman Sysel, country manager spoločnosti Taxify pre Českú republiku a Slovensko.

Už oddnes

Služba je dostupná už oddnes 30.11 v Žiline a Trnave. Na začiatok prevádzky dostanú všetci cestujúci až 50 percentnú zľavu zo štandardnej ceny. Podľa Taxify sa tak budú môcť cestujúci presúvať po meste už za ceny od 1,15 €.

“Sme pripravení v Trnave aj v Žiline umožniť obyvateľom bezpečný, rýchly a cenovo dostupný spôsob cestovania. Náš vstup vždy prinesie do mesta významne vyššiu kvalitu a bezpečnosť služieb za nižšie ceny. Aj tentokrát máme rovnaký cieľ,“ dopĺňa Sysel.

Na Slovensku sa možnosť zabezpečenia odvozu pomocou aplikácie stala jedným z najpoužívanejších spôsobov, ako tak urobiť. V aplikácii môžu jednoducho sledovať, kde sa ich vodič nachádza, zdieľať jazdu s priateľmi či zaplatiť priamo cez aplikáciu.

„Máme radosť z rozširovania našich služieb v ďalších krajských mestách Slovenska. Cielime na priemernú dostupnosť vodiča do 5 minút od objednania. Predpokladáme, že v prvých dňoch bude tento čas o niečo dlhší, ale veríme, že v priemere nepresiahne 8 minút,” dodáva Sysel.

Motivácia aj pre nových vodičov

Taxify chce motivovať aj vodičov – tým novoregistrovaným ponúkne registračný bonus až do 400 eur počas prvých troch týždňov po spustení. Získať môžu bonus do výšky 20 eur na deň.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Taxify sa vyhol osudu aký mal Uber. Môže ďalej fungovať na Slovensku
Náš tip
Služba Taxify prináša vo svojej aplikácii vopred stanovenú cenu jázd
Náš tip
Taxify je na Slovensku už rok. Odviezol viac než 150-tisíc cestujúcich
1.12.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+