MojAndroid

Prepravná služba Taxify bude dostupná v ďalšom slovenskom meste. Po Trnave a Žiline, v ktorých je možné si službu objednať od konca novembra, sa pridáva aj Banská Bystrica. Cez aplikáciu, ktorá spája vodičov so zákazníkmi, si jazdu objednáte už od včera, 12. decembra. Po rozšírení do Banskej Bystrice bude Taxify dostupný už celkovo v siedmich krajských mestách na Slovensku.

Očakávame, že vzhľadom na načasovanie expanzie bude po spustení v Banskej Bystrici jednou z najčastejších destinácií nákupné centrum Europa SC. Tešíme sa, že aj ľudia v metropole stredného Slovenska budú mať možnosť využiť rýchlejšiu prepravu za prijateľnú cenu už počas nakupovania vianočných darčekov. Zároveň budú mať rovnaké výhody ako zákazníci v ostatných mestách na Slovensku.

Roman Sysel, country manager spoločnosti Taxify pre Českú republiku a Slovensko

Tak ako v ostatných mestách, kde obľúbenými cieľmi bývajú autobusové a vlakové stanice, bude aj v Banskej Bystrici častou zastávkou Terminal Vlak-Bus-Shopping. Už v stredu na poludnie bude služba Taxify v meste dostupná s 50% zľavou zo základného tarifu. Cestujúci sa tak budú môcť po meste presúvať už od 1,20 Eur.

Náš vstup do miest prináša významne vyššiu kvalitu a bezpečnosť služieb za nižšie ceny. Sme radi, že sme Taxify stihli spustiť už pred Vianocami, čím obyvateľov Banskej Bystrice čiastočne zbavíme stresu počas predvianočného zhonu. Presúvanie sa z nákupov či vianočných večierkov tak pre nich bude omnoho pohodlnejšie.

Roman Sysel, country manager spoločnosti Taxify pre Českú republiku a Slovensko

Výhodou zabezpečenia odvozu pomocou aplikácie je možnosť sledovania príjazdu vodiča v reálnom čase, zdieľanie jazdy s priateľmi alebo rodinou, možnosť bezhotovostnej platby priamo cez aplikáciu či možnosť objednať si Taxify cez Google Maps. Najbežnejšími vozidlami, ktoré vodiči Taxify na Slovensku používajú, sú Škoda Octavia, Škoda Fabia a Volkswagen Golf. V Banskej Bystrici to však bude vo väčšej miere aj Hyundai i30. Taxify motivuje vodičov aj v Banskej Bystrici – tým novoregistrovaným ponúkne registračný bonus vo výške až 400 eur počas prvých troch týždňov po spustení. Získať teda môžu bonus vo výške až 20 eur na deň. Mobilná aplikácia je pre zákazníkov Taxify v obchode Google Play zdarma.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

13.12.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+