MojAndroid

Tatra banka a jej mobilné služby boli ocenené odbornou porotou magazínu Global Finance počas galavečera v New Yorku. V súťaži, do ktorej sa zapojilo 250 bánk z celého sveta, získala Tatra banka tri významné ocenenia banka s najlepším Internet bankingom v SVE, Najlepšie mobilné bankovníctvo a Najlepší dizajn webovej stránky na svete. Nominácie boli posudzované odborníkmi z medzinárodnej spoločnosti Infosys a víťazov následne vyberala porota z Global Finance.

Víťazi boli posudzovaní na základe sily stratégie ako osloviť a obslúžiť klientov online, schopnosti motivovať klientov používať online služby, rastu počtu klientov v online prostredí, rozsahu ponúkaných služieb, prítomnosti hmatateľných benefitov pre klienta v online prostredí, dizajnu webovej stránky a jej funkcionalít.

Global Finance

Banka s najlepším Internet bankingom v strednej a východnej Európe

Tatra banka získala ocenenie Banka s najlepším Internet bankingom v strednej a východnej Európe (Best Consumer Internet Bank in Central and Eastern Europe). Toto ocenenie sa tak pridáva na čelo k jedenástim doteraz zozbieraným oceneniam Banka s najlepším Internet bankingom na Slovensku.

Banka s najlepším mobilným bankovníctvom na svete

Tatra banka tiež získala ocenenie banka s najlepším mobilným bankovníctvom na svete (Best in Mobile Banking worldwide v kategórii Best Consumer Internet Banks). Banka uviedla aplikáciu pre jej klientov v roku 2010 ako prvú natívnu aplikáciu Internet bankingu vytvorenú na Slovensku. Aplikácia Tatra banka je dostupná pre operačné systémy iOS, Android a BlackBerry 10.

Banka s najlepším dizajnom webovej stránky na svete

Tretie ocenenie získala Tatra banka v kategórii Best Web Site Design worldwide (v kategórii Best Consumer Internet Banks). Aktuálny dizajn stránky je výsledkom redizajnu v roku 2012, pričom cieľom bolo vytvoriť stránku, ktorá bude svojou štruktúrou, poskytovanými informáciami a celkovým dizajnom prvým miestom kontaktu s bankou.

Zdroj: tlačová správa Tatra banka

9.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+