MojAndroid

S aplikáciou Tatra Banka VIAMO sa stretol už snáď každý, minimálne vtedy, keď ste sa potrebovali čo najrýchlejšie s kamarátmi vyrovnať s peniazmi. :-)

Náš tip
Tatra banka VIAMO: Obrovská aktualizácia prináša nový dizajn aj funkcie

Pomocou aplikácie posielate peniaze cez mobil priamo na slovenské telefónne číslo. V aplikácii zadáte telefónne číslo príjemcu, sumu a platbu potvrdíte PIN kódom. Príjemca dostane okamžite správu o vašej platbe. Ak je registrovaný, peniaze sú automaticky prevedené na jeho účet, v opačnom prípade si môže peniaze vyzdvihnúť na www.viamo.sk, pričom stačí mať účet v ktorejkoľvek slovenskej banke. Na pozadí prebehne štandardný bankový prevod, teda peniaze idú priamo z vášho účtu na účet príjemcu.

Rovnako môžete zaplatiť za tovar alebo služby u vybraných obchodníkov buď zvolením obchodníka v aplikácii alebo nasnímaním špeciálneho VIAMO QR kódu.

Náš tip
Na poslanie peňazí nepotrebujete číslo účtu. Stačí vám smartfón!

5 % z platby sa vám môže vrátiť

Stačí ak v období od 1.12. do 31.12.2017 zaplatíte za nákup obchodníkovi, kuriérovi za donášku, poplatok škole alebo prispejete neziskovej organizácii cez VIAMO. Príslušnú sumu Vám pripíše Tatra banka na Váš bežný účet najneskôr do 15.1.2018. Pripísaná suma za všetky zrealizované platby (cez záložku Platba firme) v sledovanom období môže byť maximálne 20 EUR.

Zároveň je každý platiteľ v období od 27.11. do 24.12.2017 zaradený do žrebovania o 1 zo 4 telefónov Huawei P10 Lite a štyrom z vás preplatíme celú sumu nákupu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

13.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+