MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj Tatra banka.

smartbanka-hlasuj

Komplexná ponuka funkcií

Tatra banka je na poli mobilných bánk známym pojmom. Ponúka niekoľko inovatívnych funkcií a vďaka celému portfóliu praktických mobilných aplikácií ukojí požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov. Základná aplikácia Tatra banka má všetko, čo by ste mohli očakávať a ešte oveľa viac. Okrem klasických prehľadov účtov či kariet tu nájdete aj prehľady inkás, majetkov, záväzkov, trvalých platobných príkazov a mnohé ďalšie. Priamo v aplikácii uvidíte aj prehľad vašich výdavkov rozdelených do rôznych kategórií.

Ďalšie aplikácie ako Čítačka, Mobile Pay či Tatra banka Viamo sa postarajú o to, že telefón využijete na všetky druhy platieb. Môžete si pomocou neho dokonca aj vybrať peniaze z bankomatu či bezkontaktne zaplatiť v predajni. Ak nakupujete na internete, oceníte možnosť vygenerovania jednorazovej platobnej karty, ktorú nie je možné neskôr zneužiť.

Skrátka, aplikácia Tatra banka toho ponúka skutočne veľmi veľa aj pre tých najnáročnejších používateľov. Okrem toho, ide o jednu z mála slovenských bánk, ktorá sa nebojí experimentovať. Aj preto banka ponúka napríklad aplikáciu pre okuliare Google Glass či rozšírenú realitu na zariadení HoloLens.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Partneri ankety

27.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+