MojAndroid

Tatra banka nás dnes informovala o tom, že do obchodu Play a Apple AppStore uverejnila novú verziu svojej mobilnej aplikácie s označením 2.9. Tá prináša niekoľko noviniek, pričom zrejme najväčšou zmenou sú novinky týkajúce sa výberu z bankomatu mobilom.

Náš tip
Cez Tatra Banka VIAMO už môžete posielať platby do výšky 500 EUR

Ten prináša zvýšenie denného limitu výberov na 500 EUR (rovnako ako v aplikácii VIAMO), pričom je dostupný už aj pre právnické účty (Tatra Business a Tatra Corporate). Okrem toho do aplikácie pribudla aj Zmluvná dokumentácia, ktorá prináša prehľad vybranej dokumentácie klienta podpísanej v pobočke (rovnaká funkcionalita ako v Internet bankingu). V aplikácii pribudla aj položka Ciele, ktorá ponúka nastavenie a správu finančných cieľov (rovnako ako v IB) a avízo o nezrealizovanom trvalom príkazektorý ponúka možnosť vytvorenia platobného príkazu z avíza o nezrealizovanom trvalom príkaze.

tatra-banka-tlacovka-2017-1.jpg

Novinka by mala byť dostupná pre všetkých používateľov aplikácie, ktorí nájdu aktualizáciu priamo v obchode Play, ktorý môžu navštíviť aj pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
7.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+