MojAndroid

Tatra banka dnes predstavila novú beta verziu svojho internet bankingu. Spravila veľký krok vpred, najmä čo sa týka použitých technológií, ale aj po stránke užívateľského zážitku. Beta testeri môžu vyskúšať systém postavený na HTML, ako aj možnosť prihlasovania prostredníctvom PIN kódu.

Vďaka použitej technológii a prechodu z Adobe Flash Tatra banka internet banking lepšie prispôsobila pre mobilné zariadenia a používateľom ponúka responzívny dizajn. Ten je ideálny ako pre desktopy a telefóny, tak aj pre tablety – táto verzia doteraz chýbala.

Novinky v systéme:

• nový dizajn, prístupný aj pre tablety
• jednoduché prihlásenie PIN kódom, bez zadávania PID, hesla a kódu z čítačky
• lepšia čitateľnosť textu a nové ovládacie prvky

„Naši klienti začali používať internet banking ako prví na Slovensku už pred 20 rokmi. Sme radi, že pri príležitosti tohto okrúhleho výročia sme opäť mohli klientom priniesť nový zážitok pri používaní bankových služieb,“ povedal Juraj Bojkovský, riaditeľ odboru elektronických distribučných kanálov Tatra banky.

1.10.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+