MojAndroid

Mobilná aplikácia Tatra banka je tu pre klientov už od roku 2011 a od tej doby prešla množstvami zmien a vylepšení. Stiahnuť si ju môžete zdarma z Obchodu Google Play a pomocou nej už dokážete plne manažovať svoj účet. Zadávate trvalé príkazy, skenujete platobné poukazy či faktúry, nechýbajú tu detaily vašich kreditných a debetných kariet a mnoho ďalšieho. O tom všetkom sme vám už priniesli samostatný VIDEOblog už pred časom. Kvalitu tejto appky zároveň ocenili aj naši čitatelia vo veľkej ankete Smart banka 2015, kde ju svojimi hlasmi určili za víťaza slovenských bankových aplikácií.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Momentálne banka opäť prichádza s aktualizáciou svojej aplikácie Tatra banka – a práve na to sme sa zamerali v našom novom VIDEOblogu. Tiež však spomenieme aj ďalšiu aplikáciu Čítačka od Tatra banky, pretože tá sa rovnako dočkala viacerých vylepšení. Podrobnosti nám už porozprával Lukáš Mochňák z Tatra banky:

Partner tohto VIDEOblogu je Tatra banka

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pozrite si aj ďalšie VIDEOblogy:

Náš tip
20.VIDEOblog: ESET Family pack + darček
Náš tip
19.VIDEOblog: VÚB banka – Mobile Banking
Náš tip
18.VIDEOblog: ZSE – Online to vybavíte hravo
Náš tip
17.VIDEOblog: Aplikácia Legendarium
Náš tip
16.VIDEOblog: Aplikácia Mobilos
Náš tip
 15.VIDEOblog: Aplikácia ĽudiaĽuďom.sk 
Náš tip
 14.VIDEOblog: Aplikácia ESET Mobile Security a Parental Control 
Náš tip
 13.VIDEOblog: Aplikácia Orange výhody
Náš tip
 12.VIDEOblog: Aplikácia ZoneCode 
Náš tip
 11.VIDEOblog: Aplikácia VUB Wave2Pay
Náš tip
 10.VIDEOblog: Aplikácia Dôvera 
Náš tip
 9.VIDEOblog: Aplikácie Microsoft Word, Excel a PowerPoint 
Náš tip
 8.VIDEOblog: Aplikácia stávkovej kancelárie Niké 
Náš tip
 7.VIDEOblog: Aplikácia na obhliadku áut Onlia 
Náš tip
 6.VIDEOblog: Aplikácia papierníctva Ševt 
Náš tip
 5.VIDEOblog: Aplikácia Tatra banka 
Náš tip
 4.VIDEOblog: Aplikácia Volkswagen eRemote 
Náš tip
 3.VIDEOblog: Aplikácie banky Zuno 
Náš tip
 2.VIDEOblog: Aplikácia Hopin Taxi 
Náš tip
 1.VIDEOblog: Aplikácia poisťovne Union 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Zdeno

  Mali by konečne opravit apku Mobile Pay pretože už mesiac nefunguje na Note 4 android 6.0.1 a ai Note 3 :(.
  Namiesto ich apky sa otvorí Android Pay či čo a nedá sa to zmeniť. Posledná aktualizácia bola v máji.

 • AndyMann

  Dufam, ze tou ocakavanou novinkou a velkou vecou bude funkcia mimoriadnej splatky hypo jeden krat do mesiaca. Potom uz bude tato appka jednoducho genialna, hoci uz teraz je super.

 • tesak

  TB by konečne mohla začat pouzivat plnohodnotne mobilne platby prostrednictvom NFC. Konecne upustit od operatov a ich NFC SIM kariet a vymysliet nieco svoje…

 • Condor

  Mobil banking v Tatra Banke nepoužiteľný!
  Je to len pekná omalovanka ktorá funguje len fakt základné manuálne zadanie príkazu. Žiadne editácie ani pridanie predvolenych operácii! Väčšinu vecí je nutné realizovať cez počítač!

  POZOR! WEB STRÁNKA TATRA BANKY JE BLOKOVANÁ PRE VŠETKY MOBILNÉ ZARIADENIA! Takže cez mobil alebo tablet neurobíte nič!

  ZÁVAŽNÉ UPOZORNENIE: Do internet bankingu sa nedostanete bez karty a čítačky!!! Čiastočná náhrada cez aplikáciu čítačka v mobile. Nutné mať pre prístup pri sebe buď kartu a čítačku alebo mobil! V prípade problému krádež karty, a stačí že mobil je vybitý nie je možný prístup k účtu ani zablokovaniu karty!!!

  Prihlásenie do internet bankingu najzložitejšié na trhu! Nutné pamätať PID pridelený bankou, heslo a overenie cez kartu a čítačku. Ustavične automatické odhlasovanie po nejakých 2 minútach nečinnosti. Čas som nestopoval no kým nájdete VS na faktúre už je neskoro a znova celá procedúra prihlásenia! Mal som snahu kontaktovať banku, dialóg, programátora aplikácií aj web rozhrania. Odpoveď z ich strany že máme najlepšiu aplikáciu na trhu! Cenu za aplikáciu a web dostali asi len za grafiku a obrázky! Za funkcionalitu a mobilný (ne)prístup určité nie! Ak chcete mať účet plnohodnotne prístupný cez mobil alebo tablet tak ktorúkoľvek inú banku.

  Používam mobilné bankovníctvo viac ako 15 rokov a pracujem s účtami 3 iných bank cez mobilný aj web prístup takže mám s čím porovnávať.

  Bohužiaľ moja obľúbená banka je na poli mobilného prístupu úplne najhoršie.
  A to v 90 tých rokoch som išiel do Tatra Banky práve preto že to bola prvá slovenská banka ktorá poskytovala mobilný prístup.

  Autor aplikácie použili ste svoje aplikácie aspoň raz v živote na reálnu prácu? Mám pocit že len v emulátore pri programovaní!

  Aplikácia Čítačka
  Pre prístup do NBU stačilo heslo NBU1234. Pre prístup do internet bankingu nutný PID, heslo, kód s čítačky s kartou alebo kód z tejto aplikácie kde už kartu netreba zabezpečenej ďalším silným heslom. Hlavne že do polofunkčnej aplikácie pre mobil stačí 4 miestny číselný PIN! Ale chabá funkčnosť mobilnej aplikácie je dostatočný bezpečnostný prvok. Prípadne zložitosť a anti-intuitívna štruktúra odradí prípadného útočníka! Ocenenie za aplikácie ste dostali za obrázky a grafy že? Akákoľvek iná banka ma v dnešnej dobe lepší internet a mobil banking. Prípadne emulovanú web stránku pre mobilné zobrazenie a plnohodnotný prístup k účtom.

+