MojAndroid

Úlohy a pripomienky si väčšina ľudí organizuje v svojom telefóne sama. Nájdu sa ale aj situácie, hlavne pracovne, keď organizácia úloh vyžaduje zapojenie viacerých ľudí, a teda aj ich zdieľanie medzi nimi. Jednoduchou aplikáciou, respektíve manažérom úloh, ktorý to umožňuje, je práve Tasmana.

Tasmana – Il Task Manager je produktom talianskych vývojárov Makeitapp. Celá aplikácia je našťastie v angličtine a je pomerne jednoduchá. Po spustení je používateľ požiadaný o pripojenie k Facebook alebo Google účtu. Na hornej oranžovej lište je možne otvoriť bočné menu, kde vidieť momentálne používaný účet aj prístup k úlohám (Current tasks). Predtým je ale potrebné vytvoriť skupinu v položke Groups, ktorá bude zdielať medzi sebou úlohy. Do skupiny následne pozvete (Invite) mailom prípadných priateľov alebo spolupracovníkov. Teraz vám už nič nebráni vytvárať úlohy a pripomienky.

Zoznam úloh je rozdelený na všetky úlohy (All), očakávané úlohy (incoming) a splnené (outgoing). Novú úlohu zadáte cez tlačítko +. Vyplníte názov úlohy, jej popis, skupinu, pre ktorú má platiť a člena skupiny, ktorý na ňu má byť upozornený. Samozrejme môžte nastaviť dátum, čas upozornenia a v akých intervaloch má prísť upozornenie. Ďalej je možné k úlohe pridať aj jednotlivé body s popisom, ktoré má daný človek splniť a následne ich môže odškrtávať. Napríklad, keď niekoho zo skupiny pošlete nakúpiť, môžu byť bodmi položky nákupu.

Ďalšie funkcie ponúka aplikácia až v platenej verzii. Mínusom môže byť pár bugov ako opätovne prihlasovanie sa k Facebook/Google účtu.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

12.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+