MojAndroid

Hoci sa v obchode Play nachádzajú desaťtisíce aplikácií, nie všetky stoja vôbec za vyskúšanie. Nový titul s názvom Tasks: Astrid To-Do List Clone za skúšku však rozhodne stojí. Ide o to-do nástroj, ktorý je postavený na kóde už neexistujúceho Astridu, jednej z najpopulárnejších aplikácií svojho druhu. A po vyskúšaní musíme aj my uznať, že ide o výborne spracovanú aplikáciu.

Najnovšia verzia tejto aplikácie prináša dennú a nočnú tému, ako aj ďalšie témy, ktoré si môžete odomknúť za príplatok. Praktickou je aj možnosť označiť poznámky rôznymi farbami tak, ako sme na to zvyknutí pri Google Keep, či funkcie, na ktoré sme boli zvyknutí v titule Astrid – pripomienky na základe GPS polohy, inteligentne sa opakujúce pripomienky, či dizajn, ktorý je naozaj čistý a prehľadný. Samozrejmosťou je možnosť synchronizácie s Google Tasks a kladne hodnotíme aj výborné vyhľadávanie či možnosť vytvoriť poznámku hlasom.

Pre tých, čo si potrebujú poznámky zaznamenať naozaj rýchlo, sú v aplikácii dostupné aj rôzne widgety, ktoré si môžete umiestniť na domácu obrazovku. A čo je na aplikácii Tasks: Astrid To-Do List Clone najlepšie? V obchode Play je v základnej verzii dostupná úplne bezplatne, a tak si ju môže vyskúšať každý z vás.

Verzia: 5.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
19.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+