MojAndroid

Poznáte Tasker? Ak áno a ešte ho nemáte nainštalovaný, máte veľké šťastie. Obľúbený nástroj na prispôsobenie a automatizáciu je práve v obchode Play dostupný v parádnej akcii. Miesto klasickej sumy 2,99 EUR zaň teraz zaplatíte iba 0,99 EUR, čo je skutočne lákavá ponuka.

Náš tip
Tasker beta prináša Material dizajn a množstvo noviniek

O aplikácii Tasker sme na našom webe písali už viackrát. Podrobný prehľad funkcií a možností nájdete v našom článku 50 MUST HAVE Android aplikácie: Tasker (24.časť). V skratke ale ide o nástroj určený na automatizáciu rôznych funkcií vo vašom Android zariadení, pričom tieto automatické pravidlá vytvárate sami.

Z istého uhla pohľadu ide o formu programovania, kde zadávate vstupné podnety, podmienky a výstupné akcie, ktoré majú byť vykonané. Možností, ktoré máte k dispozícii, je obrovské množstvo a ešte viac ich pridajú zaujímavé doplnky, ktoré vám umožnia prepojenie na iné aplikácie či ďalšie funkcie ovládania nastavení telefónu.

Samozrejme, mnohé funkcie aplikácie Tasker sú k dispozícii iba pre zariadenia s ROOT-om. Aj bez toho ale viete s Taskerom vytvoriť mnohé automatizačné pravidlá, ktoré vám výrazne uľahčia používanie vášho smartfónu či tabletu. A vďaka aktuálnej akcii môžete aj pekne ušetriť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,99 €

Zdroj: Android Community

16.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+