MojAndroid

Zmena pozadia na displeji telefónu je základný nástroj prispôsobenia. K dispozícii je ale také veľké množstvo rôznych pozadí, že nájsť tie najkrajšie je niekedy skutočne veľké umenie. Nejde pritom iba o samotný vzhľad pozadia – vyhovovať musí aj rozlíšenie obrázku. S nárastom rozlíšenia displejov na našich telefónoch je stále ťažšie nájsť ideálny obrázok, ktorý bude pekné aj dostatočne detailný. Ak vlastníte telefón s jemným QHD displejom, určite viete, o čom hovoríme. Práve pre vás tu ale máme čerstvú porciu detailných pozadí z najrôznejších kategórií.

Obrázky sú tu kvôli veľkosti dostupné v nižšom rozlíšení. Ak si ich chcete stiahnuť v najvyššej kvalite, nezúfajte – stačí, keď kliknete na tento odkaz na Google Drive. Odtiaľ si ich do telefónu môžete stiahnuť všetky naraz, alebo si môžete zvoliť iba tie, ktoré sa vám páčia najviac.

Obrázky v plnej kvalite stiahnete na tomto odkaze

Zdroj: PhoneArena

24.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+