MojAndroid

Aplikácia s oficiálnymi tapetami od spoločnosti Google dostala v svojej najnovšej verzii hneď desiatky nových pozadí. Tie spadajú pod rôzne kategórie. Môžeme povedať, že sa jedná o akúsi Pixel 3 kolekciu pozadí pre váš smartfón.

Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma

Zaujímavé okrášlenie smartfónu

V zozname zmien nie sú dostupné žiadne informácie o tom, že by bolo niečo pridané. Novinky si všimnete až po nainštalovaní, respektíve po aktualizovaní samotnej aplikácie. Tapety sú uložené na serveroch, takže sa vám zjavia prakticky okamžite. Ak túto aplikáciu dôverne poznáte, určite viete, že v nej nájdete tapety spadajúce do niekoľkých kategórií:

  • Landscapes (krajiny)
  • Textures (textúry)
  • Life (život)
  • Earth (Zem)
  • Art (umenie)

Kolekcia Sky high je špeciálne dostupná len pre prvú generáciu Pixelov. To je dôvod, prečo na svojom zariadení tieto pozadia s určitosťou neuvidíte. Táto skvelá aplikácia ostala neaktualizovaná po dobu desiatich mesiacov, takže nejaká zmena určite mnohých poteší.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google Pixel 3 a 3 XL oficiálne: Nový hardvér, výrez v displeji a ešte lepší foťák
Náš tip
Google Pixel 3 a 3 XL vs konkurencia: Porovnanie veľkosti
Náš tip
Stiahnite si aplikáciu Google Camera z Google Pixel 3
13.10.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+