MojAndroid

Hry s retro grafikou majú aj v roku 2017 svoje čaro. Mnohí z nás na takýchto hrách vyrastali a práve v takýchto hrách často nájdeme najviac zábavy. To by mohol byť aj prípad novej hry TANKOUT, ktorá spája pixelovú grafiku, online multiplayer akciu a zábavu v podobe ničenia herného plánu tankmi.

V hre ovládate tank a súperíte s arénach s mnohými súpermi. Okrem toho, že sa snažíte zlikvidovať svojich nepriateľov, musíte strieľať aj po ďalších objektoch na mape. Takto môžete získavať mince na kúpu vylepšení a v niektorých prípadoch sa môžete strategicky prestrieľať  cez prekážky a získať tak výhodu lepšieho umiestnenia v boji proti nepriateľom.

Takýto herný princíp sľubuje skutočne veľa zábavy. Hra je zatiaľ nová, a tak v online arénach zatiaľ nenájdete veľa hráčov. To je ale napríklad vhodná príležitosť privlastniť si tieto arény s vašimi kamarátmi a vytvoriť si tak súkromný súboj v hre. TANKOUT je v obchode Play dostupná zdarma. V hre nájdete nejaké in-app nákupy, no najdrahší stojí iba 5,49 EUR, takže vás vývojári nebudú vykorisťovať. Hru ale môžete vyskúšať aj bez dodatočných nákladov a vyskúšať, či vám bude takýto herný princíp sedieť.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

1.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+