MojAndroid

Pamätáte si ešte na Tamagoči? Virtuálne zvieratko, ktoré ste museli kŕmiť a starať sa oň, zatiaľ čo pomaly rástlo. Zariadenie, v ktorom zvieratko žilo, malo čiernobiely displej a nejaké základné tlačidlá, pomocou ktorých sa celý systém ovládal. Toto zariadenie bolo populárne najmä v 90-tych rokoch.

Ideálna a náučná hračka pre deti, ktoré sa takto mohli postarať o svoje prvé, aj keď virtuálne zvieratko. Portál Kotaku teraz informoval o novom type Tamagoči, ktoré je zároveň aj smart hodinkami.

Nová verzia si zachováva niektoré prvky svojho predchodcu a prichádza s hlasovým ovládaním, farebným displejom a tromi tlačidlami. Keďže ide zároveň aj o hodinky dieťa ich môže mať na ruke neustále, takže je tu menšia šanca straty.

K dispozícii sú aj klasické funkcie smart hodiniek, ako napríklad digitálne hodiny či krokomer. Ďalšie funkcie ale nečakajte, v prvom rade je to Tamagoči. Mimochodom, vedeli ste, že Tamagoči tento rok oslavuje svoje 25. narodeniny?

Po uvedení na trh v roku 1996 spôsobila táto hračka celosvetový ošiaľ, musel ju mať každý. Úspech bol taký obrovský, že bol dokonca natočený aj film. Hodinky by mali prísť na trh v novembri tohto roka v Japonsku. Cena by mala byť v prepočte okolo 50 eur.

Pamätáte si ešte na svoje prvé Tamagoči a kúpili by ste svojim deťom túto novinku? Dajte nám o tom vedieť v komentároch pod článkom.

Náš tip
Zaspomínajme si: Tamagoči prichádza do obchodu Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+