MojAndroid

O pár dní tu máme CES 2015 v Las Vegas a horúce novinky niektorých výrobcov sú stále záhadou. Niečo však naznačil ASUS vo svojej tajomnej “upútavke” v morzeovke. Ak patríte k tým, čo milujú lúštenie, ihneď prestaňte čítať a začnite s dekódovaním bodiek a pomlčiek. Ak sa vám však zrovna nechce hrať, môžeme vám rovno povedať, že v kóde je napísané “optický zoom”.

https://www.youtube.com/watch?v=knJc6jEkbrI

Toto slovné spojenie nie je zrovna silná indícia, no podľa phonearena.com môže ísť (samozrejme) o nejaký typ optických zoomov pre smartfóny ASUS. Postupom času je totiž možné všetko a prvý nástrel inovácie fotoaparátu a smartfónu už dal i taký Samsung Galaxy K Zoom. Žeby ASUS prišiel s niečím elegantnejším? Otázkou tiež ostáva, prečo ASUS využil práve morzeovku. Ide len o hru pre divákov, alebo niečo i naznačuje?

Otázok je dosť a špekulovať sa radšej nechystáme. Okrem toho, všetko sa dozvieme už onedlho. Sám ASUS však potvrdil, že práve optický zoom bude ťahačom jedného z ich highlightov na show CES 2015.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+