MojAndroid
MojAndroid.sk MojAndroid.sk
Startup Weekend
  • Recenzie
  • Návody
  • Porovnanie
    • Najlepšie lacné mobily do 100 eur
    • Najlepšie odolné telefóny
    • TOP mobily s najdlhšou výdržou
  • Aplikácie
    • Aplikácie zadarmo
    • Android Hry
    • Katalóg aplikácií
  • ZAJTRA.sk
  • viac

    Startup Weekend Žilina: Nakopni svoj biznis len za 54 hodín!

    Zdroj: Startup Weekend
    Novinky
    0

    Startup Weekend Žilina: Nakopni svoj biznis len za 54 hodín!

    Redakcia 10.11.2022
    Medzinárodný Startup Weekend zavítal do Banskej Bystrice
    Novinky
    0

    Medzinárodný Startup Weekend zavítal do Banskej Bystrice

    Ondrej Ličko 25.2.2017
    Chystá sa siedmy bratislavský Startup Weekend!
    Novinky
    0

    Chystá sa siedmy bratislavský Startup Weekend!

    Tlačové správy 29.11.2016
    Startup Weekend Bratislava oslávi piate narodeniny!
    Novinky
    0

    Startup Weekend Bratislava oslávi piate narodeniny!

    Redakcia 19.11.2015
    Buďte súčasťou ambicióznych začiatkov! Startup Weekend Bratislava
    Novinky
    0

    Buďte súčasťou ambicióznych začiatkov! Startup Weekend Bratislava

    Redakcia 12.11.2014
    Startup Weekend v Žiline: 54 hodín, ktoré Ti zmenia život!
    Novinky
    0

    Startup Weekend v Žiline: 54 hodín, ktoré Ti zmenia život!

    Inzercia 23.10.2014
    Startup Weekend Bratislava 2: zdokonaľte svoje nápady za 54 hodín
    Android komunita
    1

    Startup Weekend Bratislava 2: zdokonaľte svoje nápady za 54 hodín

    Michal Chabada 28.4.2012
    TS: Prvý slovenský Startup Weekend bude v Bratislave
    Tlačové správy
    2

    TS: Prvý slovenský Startup Weekend bude v Bratislave

    Redakcia 13.9.2011

    Najčítanejšie

    1
    Novinky
    Android prepája vaše telefónne číslo so všetkými účtami Google. Takto to vypnete
    2
    Operátori
    Vianoce v Telekome: Zariadenia za 4 centy, darčeky k službám a filmy za 1 euro
    3
    Android telefóny
    Redmi 17C 5G: Lacný smartfón s veľkým displejom a batériou prichádza na Slovensko
    4
    Novinky
    Samsung bude možno musieť v Galaxy S27 Ultra využiť čipset Exynos. Čo je dôvodom?
    5
    Android telefóny
    Samsung môže mať v roku 2027 šesť nových skladačiek. Jedna sa vraj ani neskladá

    NOVINKA: Príručka Ako byť smart a nesadnúť na lep podvodníkom 2025

    MojElektromobil.sk

    • Čínske SUV veľkosti BMW X3 dostalo v Európe plug-in hybridnú verziu: Deepal S07 stojí v Grécku od 36 000 eur
    • Obrovský škandál čínskeho giganta. Test odhalil nebezpečnú závadu drahého elektromobilu
    • Aktualizácia: Systém Tesla Assisted Driving (FSD) už je predbežne schválený aj na Slovensku
    • Budúcnosť Peugeotu E-208? Automobilka vzkriesila legendu s výkonom vyše 800 koní
    • Populárnemu čínskemu SUV sa počas jazdy odtrhla celá zadná náprava. Je za tým znovu chybný zvar?
    • Recenzie
    • Návody
    • Porovnanie
    • Aplikácie
    • ZAJTRA.sk

    Najnovšie články

    Novinky
    Nebezpečné SMS správy, revolúcia v Android Auto a vianočná ponuka operátora | Prehľad týždňa
    Aktualizácie
    Honor zverejnil zoznam smartfónov, ktoré dostanú MagicOS 11
    Android telefóny
    Redmi 17C 5G: Lacný smartfón s veľkým displejom a batériou prichádza na Slovensko
    Android aplikácie
    WhatsApp umožní volať aj ľuďom bez účtu. Stačí im poslať odkaz
    Aktualizácie
    Samsung Galaxy A18 dostáva októbrovú záplatu. Opravuje 62 bezpečnostných chýb

    Recenzie

    Recenzie
    Recenzia Samsung Galaxy S26 FE: Jeho úspech brzdí sebavedomá cenovka
    Recenzie
    Recenzia Apple iPhone 18 Pro: Vyvážený výkon v kompaktnom tele
    Recenzie
    Orange zatraktívni paušál Yoxo: Viac dát do EÚ aj skvelý hardvér Apple, Samsung i Motorola
    Recenzie
    Recenzia Apple iPhone 18 Pro Max: Dva dni na jedno nabitie, no softvér za cenou zaostáva
    Recenzie
    Recenzia Honor Choice Headphones Max: Dobré ANC, výdrž aj cena

    MojAndroid.sk

    • Recenzie
    • Návody
    • Porovnanie
    • Aplikácie
    • ZAJTRA.sk

    Informácie

    • O nás
    • Osobné údaje
    • Reklama
    • Kontakt
    • Newsletter
    • Na stiahnutie
    • Affiliate vyhlásenie
    • Používanie umelej inteligencie na MojAndroid.sk

    Ďalšie projekty

    • Android Fórum
    • Android Roadshow
    • Android Roka
    • Android Code
    • MojWindows.sk
    • MojIphone.sk
    • MojElektromobil.sk
    • Zajtra.sk

    Partneri

    • AVIR
    • Dev Studio
    MojAndroid.sk

    Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku

  • Copyright © 2010-2026 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Zajtra studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax

    • Pridať fotografiu

      Máte zaujímavú fotografiu? Podeľte sa s ostatnými vo fotománii.
    • Pridať novú recenziu

      Podeľte sa so svojmi skúsenosťami aj s ostatnými a pridajte recenziu na zariadenie z nášho katalógu.
    • Pošlite nám podnet

      Viete o niečom špeciálnom, o čom by sme mali vedieť? Pošlite nám tip!

    +

    MojAndroid.sk