MojAndroid

Spoločnosť Tag Heuer predstavila po minuloročnom modeli LINK (5,270€) ďalší luxusný smartfón s názvom Racer. Tento telefón má byť skutočným dizajnérskym skvostom s výkonným hardvérom a samozrejme s operačným systémom Android. Predpokladáme, že výrobca použije Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Predsa len v smartfóne tohto druhu má byť len to najlepšie. Android 4.0 Ice Cream Sandwich by tu teda rozhodne nemal chýbať.  Podrobnosti ohľadom konkrétnych hardvérových komponentoch sú zatiaľ neznáme, no spoločnosť  TAG Heuer hovorí o smartfóne, ktorý nie len dobre vyzerá ale je aj výkonný.

Telefón je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov. Konštrukcia je zosilnená karbónom a titánom, ktoré telefón robia veľmi pevným a zároveň aj ľahkým. Celkový dizajn je inšpirovaný pretekárskymi autami GT a fromula 1. Koľko takýto luxusný smartfón stojí? Za základný model zaplatíte neuveriteľných 2800€, pričom na výber by mali byť aj modely s cenovkou nad 3000€. V čom sa budú odlišovať od základného modelu zatiaľ nevieme povedať.

Kto z vás by si vedel predstaviť vlastniť tak luxusný smartfón akým je práve TAG Heuer Racer? :)

Zdroj: androidcommunity.com

13.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+