MojAndroid

Tradičný výrobca prémiových hodiniek, TAG Heuer, oznámil novú sériu smart hodiniek s označením Connected Caliber E4. Séria Connected Caliber E4 má tri modely, ktoré sa podľa portálu GSMArena líšia aktivitami, na ktoré sú zamerané. Všetky modely využívajú systém Wear OS staršej verzie s prísľubom aktualizácie na Wear OS 3.0.  A tak ako to už v prípade tohto výrobcu býva, svojimi cenami cieľa na bohatých zákazníkov.

Všetky tri modely TAG Heuer Connected Caliber E4 majú astronomické ceny

Tromi novými modelmi sú Connected Caliber E4 Sports Edition, Connected Caliber E4 Golf Edition a základný typ Connected Caliber E4. Posledný menovaný je 42-milimetrovým modelom s takmer bezrámčekovým 1,28-palcovým displejom a ochranným sklom Sapphire Dome. Displej je vyrobený technológiou OLED a má rozlíšenie 416 x 416 pixelov.

Connected Caliber E4 | Zdroj: GSMArena.com

Telo smart hodiniek je vyrobené z titánu 2. triedy a má čiernu farbu. Z troch modelov sú najľahšie a najlacnejšie, čo pri cenovke 2350 dolárov môže znieť ako vtip. Connected Caliber E4 Golf Edition má rovnaký dizajn tela ako lacnejší  model. Dodáva sa s tromi golfovými loptičkami značky TAG Heuer a dvoma remienkami.

Connected Caliber E4 Golf Edition | Zdroj: GSMArena.com

Jeden z remienkov je vyrobený z čiernej kože so zeleným prešívaním, zatiaľ čo druhý je biely gumený remienok. Aj tomto prípade je priemer tela 42 milimetrov. Hodinky majú v databáze až 40 000 golfových ihrísk z celého sveta a umožňujú automatické sledovanie hry na ich povrchu. Hodinky dokážu sledovať vaše skóre a niekoľko ďalších golfových parametrov. Ich cena je 2500 dolárov.

Connected Caliber E4 Sports Edition | Zdroj: GSMArena.com

Caliber E4 Sports Edition je najväčším modelom spomedzi týchto troch. Má priemer tela 45 milimetrov a 1,39-palcový OLED displej s rozlíšením 454 x 454 pixelov. Na ruke ich drží priedušný gumený remienok, vďaka ktorému sa dajú pohodlne nosiť aj pri športových aktivitách. Na hodnotenie športovej aktivity slúži aplikácia Trail & Hiking v kombinácii s barometrom. Cena je 2600 dolárov.

Náš tip
Sennheiser Conversation Clear Plus: Slúchadlá pre ľudí so slabším sluchom

 

15.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+