MojAndroid

Známy výrobca hodiniek už zajtra predstaví vlastné inteligentné hodinky, ktoré podľa Reuters vytvoril v spolupráci so spoločnosťou Intel. Pocketlint však ako partnera označuje aj Google, ten pravdepodobne ale dodá len operačný systém Android Wear, ktorý sa nachádza aj na iných hodinkách. Švajčiarsky výrobca luxusných hodiniek sa musel na pomoc obrátiť práve na tieto spoločnosti, keďže s výrobou inteligentných hodiniek nemal doteraz žiadne skúsenosti. Podľa toho čo sa šušká, sa tak máme dočkať luxusného prevedenia hodiniek bežiacich na Androide Wear, ktoré by mali priamo konkurovať Apple Watch.

CEO spoločnosti Tag Heuer Jean-Claude Biver sa nechal počuť, že zatiaľ čo interné komponenty a operačný systém budú pochádzať z USA, zvyšok hodiniek (telo, korunka a dizajn) bude zo Švajčiarska. Tie majú byť replikou súčasného modelu Carrera, ktorý sa predáva za 3000 dolárov. Samozrejme, ani od inteligentných hodiniek tohto výrobcu neočakávame, že budú lacné. Viac podrobností sa však máme dozvedieť už zajtra.

Zdroj: phandroid

19.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+