MojAndroid

Sú mobilné hry, ktoré sa snažia priblížiť grafikou aj herným konceptom hrám z PC alebo konzolám. Medzi ne patria hlavne hry od Gameloftu alebo českého Madfingers Games. A potom je druhá kategória mobilných hier, ktorá ostáva jednoduchosťou a zábavnosťou verná pôvodným mobilným hrám. Jedná o rôzne casual hry, indie tituly, puzzle hry alebo tower defense hry. Nesnažia sa ohúriť grafikou alebo zložitosťou ale zábavou, ktorú si užijete už behom pár minút hrania. Môžeme sem zaradiť aj sériu Angry Birds, puzzle hru Cut the rope ale známu hru Temple Run. A na podobnom princípe ako posledná menovaná funguje aj T-rex Dino Run 2.

Náš tip
Google Chrome ponúka ako Easter Egg hru s T-Rexom, stiahnuť sa dá už aj na Android

Pokiaľ vám bude hlavná postavička hry Dino Run 2 povedomá, tak ste pravdepodobne používateľmi internetového prehliadača Google Chrome. Práve v ňom sa pri chýbajúcom internetovom pripojení malý tyranosaurus objavoval. Neskôr sa v Google Play objavili dve hry – jedna ako widget s touto postavou. Teraz tu máme v poradí tretiu. Jej koncept je jednoduchý – v automaticky generovanom levely bežíte s T-rexom smerom k pravej časti obrazovky a preskakujete prekážky, snažíte sa dôjsť čo najďalej a tým pádom získať čo najviac bodov. K dispozícii máte tlačítko jump na preskočenie prekážky a tlačítko run na zrýchlenie, aby ste ušli pred niečím čo je asi kŕdľom vtákov a zakryje vám výhľad. Taktiež máte v dispozícii tri životy, ktoré sa míňajú po náraze do prekážky. Pád do priekopy ale znamená automatickú smrť a koniec hry. Skóre si môžete vylepšiť zbieraním banánov. Graficky hra pripomína grafiku hier z prvého GameBoya. Hudba je v štýle midi formátov z 80. rokov. Negatívom hry sú otravné často až 30 sekundové reklamy, ktoré si samozrejme za poplatok môžete vypnúť.

https://www.youtube.com/watch?v=yKIIVs2xYAY

Verzia: 1.25
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.25
Aktuálna cena: Zdarma

22.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+