MojAndroid

Slovak Telekom uvádza pod značkami T-Com a T-Mobile vianočnú akciu na notebooky i ďalšie zariadenia. Spoločnosť pripravila pre zákazníkov jedinečnú možnosť získať okrem výhodných internetových programov aj dátový alebo multimediálny prístroj za špeciálnu jednorazovú cenu, prípadne na splátky.

Notebook za 1 € už k Turbo 3
Po úspešnej jesennej kampani s notebookom za 1 € k vyšším programom prichádza najväčší slovenský operátor s ešte atraktívnejšou ponukou. Za symbolické euro si budú môcť kúpiť notebook Samsung N150 zákazníci všetkých nasledujúcich programov:

– Turbo 3 (Solo) a Optik 3,
– Mobilný internet na všetko a Mobilný internet Maxi,
– Neobmedzený mobilný internet 3,

Samsung N150 bude k dispozícii aj za 149 € pre programy Turbo 2 (Solo), Optik 2, Každodenný mobilný internet a Neobmedzený mobilný internet 2.
Ďalšie notebooky vo vianočnej akcii
Za špeciálnu jednorazovú cenu si môžu zákazníci kúpiť aj lepšie vybavený notebook Asus X52N, a to za:

– 49 € k Mobilnému internetu Maxi
– 99 € k Turbo 3 (Solo), Optik 3, MI na všetko a Neobmedzený MI 3
– 199 € k Turbo 2 (Solo), Optik 2, Každodenný MI a Neobmedzený MI 2

Zároveň T-Com a T-Mobile ponúknu šesť notebookov, ktoré si zákazníci môžu kúpiť k internetu za špeciálne ceny (so zľavou až do 130 €) alebo aj na splátky. Okrem Samsungu N150 a Asusu X52N budú k dispozícii aj model z kategórie štandard (Samsung RV510), dva multimediálne notebooky (Acer Aspire 5742 a Asus K72) a notebook z kategórie Premium HP 625. Ak si zákazník zoberie notebook za špeciálnu jednorazovú cenu, na internetový program sa vzťahuje štandardná cena internetového programu. Pri notebookoch s nižšou dotáciou či predajom na splátky môže zákazník využiť aj výhodnú cenu internetu na prvých 6 mesiacov (8,99 € mesačne), aj lepšiu cenu notebooku.

Tablet alebo hracia konzola k internetu
Pokiaľ zákazník nemá záujem o jeden zo šiestich modelov notebookov, môže si spolu s internetom zobrať aj 7-palcový tablet Huawei S7, ktorý obsahuje 1GHz procesor Snapdragon, má displej s rozlíšením 800×480 pixlov a operačný systém Android vo verzii 2.1. Huawei S7 si budú môcť zakúpiť záujemcovia k internetu už za 279 € alebo aj na splátky.

T-Com a T-Mobile ponúkajú pod vianočný stromček ešte jedno prekvapenie – hraciu konzolu Xbox 360 v 4GB verzii za špeciálnu cenu. Ak si zákazník zoberie program fixného alebo mobilného internetu (okrem Príležitostného MI), môže získať hraciu konzolu len za 139 €. Balenie obsahuje aj tri hry (Halo 3, Pure a LEGO Batman) a konzola je plne pripravená pre pohybový ovládač Kinect.

4.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+