MojAndroid

Mobilná aplikácia s názvom System Panel 2 od vývojárov z NextApp, Inc. je naozaj tým pravým orechovým pre pokročilých používateľov Android smartfónov či tabletov. Ide o pomerne podrobný a veľmi efektívny spôsob monitorovania aplikácií a procesov vo vašom Android zariadení. System panel totižto prináša pohľad do útrob vašeho procesora, siete alebo využitia pamäte RAM v reálnom čase. Rovnako zobrazí aktuálnu “upload” a “download” rýchlosť vašeho pripojenia.

Náš tip
Obchod Play bude zobrazovať najlepšie hodnotené funkcie aplikácií a hier

Aplikácia ponúka tiež možnosť sledovania sily aktuálneho signálu či stavu batérie. Užitočnou funkciou je takisto zobrazenie teploty batérie, čo príde vhod najmä v podmienkach extrémneho chladu či vysokého tepla. K dispozícii je aj správca aplikácií, ktorý zobrazí všetky prebiehajúce procesy a nainštalované aplikácie. Ukáže vám ich priamo so všetkými súvisiacimi oprávneniami v telefóne, ktoré si vyžadujú.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 2. týždeň 2017

Aplikácia System Panel 2 je už teraz dostupná v Obchode Play zdarma, nie všetky funkcie sú však dostupné zadarmo a za niektoré si budete musieť priplatiť.

Verzia: 2.0.b13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.b13
Aktuálna cena: Zdarma

 

21.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+