MojAndroid

Synology dnes uvádza Rozšírenú záruku v ďalších 27 krajinách a zvyšuje tak celkový počet krajín, v ktorých je Rozšírená záruka dostupná na 52, vrátane Českej republiky, Slovenska a Maďarska. Rozšírená záruka je k dispozícii pre najnovšie zariadenia Synology DiskStation DS1517+ a DS1817+ a odpovedajúcej rozširujúcej jednotke DX517. Rozšírená záruka šetrí firemné náklady a majitelia zariadení tak môžu byť bez obáv ďalšie 2 roky.

NAS zariadenia od spoločnosti Synology sú navrhnuté tak, aby boli odolné, spoľahlivé a aby chránili vaše dáta. Vďaka kombinácii niekoľkých funkcií pre ochranu dát, ako je BTRFS, Snapshoty a komplexné zálohovacie nástroje, zabezpečuje Synology neustálu prístupnosť a bezpečnosť vašich dát.

Rozšírená záruka Synology je služba, ktorá sa predáva v balíku spoločne s vybranými modelmi. K dnešnému dňu je k dispozícii v krajinách uvedených nižšie. Synology neustále rozširuje portfólio zariadení, na ktoré sa záruka vzťahuje a zároveň aj jej dostupnosť.

Najnovšie informácie o predĺženej záruke nájdete na tomto odkaze.  Pre viac informácií o produkte DS1517+ kliknite sem. Pre viac informácií o produkte DS1817+ kliknite sem. Pre viac informácií o produkte DX517 kliknite sem.

Afrika

Alžírsko, Egypt, Maroko, Južná Afrika, Tunisko

Ázia a Oceánia

Austrália, Hongkong, India, Indonézia, Japonsko, Malajzia, Nový Zéland, Filipíny, Singapur, Južná Kórea, Taiwan, Thajsko, Vietnam

Európa

Belgicko, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Veľká Británia

Stredný východ

Bahrajn, Irán, Izrael, Jordánsko, Kuvajt, Libanon, Omán, Katar, Saudská Arábia, Sýria, Spojené arabské emiráty

Aplikované modely

DiskStation DS1517+, DiskStation DS1817+, rozširujúca jednotka DX517

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+