MojAndroid

Aplikácia Sygic Truck Navigation dosiahla v obchode Play významný míľnik, keď bola stiahnutá už miliónkrát. Aj to potvrdzuje, že ide o najrozšírenejšiu navigáciu pre vodičov kamiónov. Pri príležitosti osláv tohto špeciálneho okamihu usporiadal Sygic akciu pre všetkých nových používateľov aplikácie. Tí teraz pri zakúpení navigácie úplne zadarmo získajú funkciu Head-Up Display, ktorá bežne stojí 9,99 EUR.

Náš tip
Sygic pridáva do navigácie podporu pre rozšírenú realitu

Každý nový používateľ získa darček

„Sme pyšní poukázať na miliónte stiahnutie aplikácie Sygic Truck Navigation. Tento míľnik je výbornou spätnou väzbou pre našu prácu. Skutočne si vážime všetkých vodičov kamiónov a karavanov, ktorí sú spokojní s našou navigáciou a dokazujú to jej neustálym používaním,“ povedal Viktor Bielko, Head of Product Development v Sygicu.

Od dnešného dňa najbližších sedem dní, každý nový používateľ dostane Head-Up Displej (HUD) zadarmo. Táto skvelá funkcia, ktorá prináša vodičom ešte viac bezpečnosti na cestách, premieta navigačné informácie na čelné sklo auta, takže vodiči sa už nemusia pozerať na navigáciu mimo zorného poľa. Funkcia HUD poskytuje plnohodnotnú navigáciu Sygicu, vrátane funkcií ako dopravné informácie v reálnom čase a hlasová navigácia.

Sygic Truck Navigation pre každého šoféra kamiónu

Sygic Truck Navigation je komplexný navigačný systém s realistickými 3D mapami, presným vyhľadávaním a výpočtom trasy. Táto aplikácia používa špeciálne definované mapy so špecifickými funkciami pre väčšie vozidlá, vďaka ktorým sa dokáže vyhnúť cestám, ktoré nie sú určené pre nákladné autá, karavany či autobusy.

Vodiči si dokážu navoliť typ vozidla, zadefinovať rozmery či hmotnosť a navigácia sa bude automaticky vyhýbať nízkym mostom alebo cestám, ktoré nie sú vhodné pre veľké vozidlá. Sygic Truck Navigation tiež zobrazuje zaujímavé miesta v okolí trasy, parkovacie možnosti a benzínové pumpy pre nákladné vozidlá, karavany a autobusy.

Verzia: 13.7.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 13.7.6
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

7.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+