MojAndroid

Spoločnosť Sygic je jednou z najúspešnejších softvérových firiem na Slovensku. Jej navigačný softvér je populárny nielen na našom trhu, ale je aj jedným z najobľúbenejších a najpoužívanejších vo svete. A to aj vďaka podpore viacerých platforiem a lokalizácií do veľkého množstva jazykov. Základnú aplikáciu Sygic GPS navigaton si vyskúšali v trial verzii aj ľudia, ktorí nevlastnia automobily. Málokto ale vie, že spoločnosť ponúka aj špeciálnu verziu Sygic Truck Navigation, ktorá je určená pre vodičov nákladných áut. A práve tá teraz slávi rekord v počte používateľov.

Sygic Truck Navigation rekord

Viac ako 2 milióny používateľov

Marketingová špecialistka Sygicu pre komunikáciu Zuzana Miková na blogu spoločnosti oznámila, že táto verzia ich navigácie dosiahla ďalší míľnik. Jej základňa vodičov nákladných automobilov, ktorí ju využívajú, presiahla začiatkom novembra 2-miliónový počet. Toto číslo zahŕňa profesionálnych vodičov zo všetkých krajín, kde je táto aplikácia dostupná.

Sme nadšení, že viac ako 2 milióny vodičov  nákladných vozidiel na celom svete sa rozhodlo používať našu navigáciu Sygic Truck Navigation. Sme s tým veľmi spokojní a je to dôkaz, že tvrdá práca sa vždy oplatí.

Jozef Klinovský, produktový riaditeľ Sygicu

Rozdiely oproti bežnej verzii navigácie

Práca profesionálneho vodiča nákladného vozidla je veľmi náročná. Vodič musí byť oveľa viac v strehu a platia preňho špecifické cestné pravidlá. Práve s nimi počíta aj navigácia Sygic Truck Navigation, ktorá na základe nich upravuje aj navigáciu ku zvolenému cieľu. Umožňuje nastaviť špecifický profil vozidla (výška, váha, dĺžka, náprava a ďalšie) a aj typ nákladu. Tým sa môže vozidlo vyhnúť aj nevyhovujúcim alebo úzkym cestám. Navigácia je vhodná aj pre autobusy alebo karavany, ktorým pomôže nájsť najbližší kemp. Prvých 14 dní používania aplikácie je samozrejme zdarma.

Verzia: 13.7.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 13.7.6
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Navigácia Waze prináša podporu ďalšej hudobnej služby
8.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+