MojAndroid

Služba Sygic Travel od spoločnosti Sygic spúšťa White Label – B2B (business to business, pozn. red.) riešenie pre spoločnosti v cestovnom ruchu. White Label je dostupný v 14 jazykoch, obsahuje informácie o 20 miliónoch turistických miest a ľudia si prostredníctvom neho jednoducho naplánujú cestu alebo svoju dovolenku. Už hotové webové rozhranie využijú najrôznejšie turistické kancelárie, dopravcovia, ale aj profesionálni cestovatelia. Prinesie im väčšiu lojalitu zákazníkov a príjmy naviac.

Itineráre na vlastných webových stránkach

Sygic Travel White Label je teda webový portál pre plánovanie itinerárov (cestovná mapa, denník, pozn. red.), ktoré si môžu spoločnosti cestovného ruchu pridať na svoje webové stránky. Prilákajú tak nových zákazníkov alebo primäjú tých starých k ďalšej návšteve. Plánovač, ktorý je teda dostupný v 14 jazykoch, obsahuje databázu 20 miliónov turistických miest z celého sveta, detailné popisky, fotky a takmer dvetisíc 360° videí. Ľudia si s jeho pomocou naplánujú cestu alebo vyhľadajú zaujímavé turistické miesta. Môžu si však aj zarezervovať ubytovanie, vstupenky, turistickú prehliadku alebo auto na požičanie. Z týchto predajov, sprostredkovaných napríklad spoločnosťou Booking.com alebo GetYourGuide, získa majiteľ webových stránok províziu.

Pridať si cestovateľský portál na vlastné stránky je veľmi jednoduché. Jedná sa už o hotové riešenie a jeho spustenie trvá len niekoľko minút. Majiteľ internetových stránok, na ktoré má byť plánovač umiestnený, si najprv zvolí, akú krajinu či oblasti chce pokrývať. Taktiež si vyberie, aké produkty chce svojim zákazníkom zobrazovať. Môže ponúkať napríklad tipy na výlet podľa toho, kam si zákazníci kúpili letenky či zájazd alebo im ukáže zoznam miest v okolí daného hotelu. Spoločnosť Sygic Travel potom pridá plánovaču zodpovedajúce logo a farbu a všetko je pripravené na spustenie na webovej stránke danej spoločnosti.

Hovorí Barbora Nevosádová, vedúca marketingového oddelenia Sygic Travel. Sygic Travel pomáha plánovať cestovné itineráre už od roku 2011. Ich webový plánovač a aplikácie používajú milióny cestovateľov z celého sveta.

23.2.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+