MojAndroid

T-Mobile spúšťa novinku na slovenskom trhu – možnosť využívať navigáciu Sygic GPS navigation a platiť za ňu v mesačných faktúrach. Po inštalácií môžete navigáciu Sygic používať po 14 dní zadarmo, potom sa rozhodnete, či ste ochotný za ňu platiť. Navigáciu Sygic T-Mobile edition sme náhodne objavili v Android Markete, keď sme testovali nový tablet od Samsungu.

Sygic T-Mobile Edition prináša tieto funkcie:

✓ 14 dní navigácie zadarmo
✓ Vyberte si navigáciu pre Slovensko – Čechy – Maďarsko – Rakúsko, alebo Európu s dopravnými informáciami pre Slovensko 
✓ Po 14 dňoch využívajte aplikáciu za poplatok účtovaný v mesačných faktúrach T-Mobile

Pripravované sú dva balíčky:

– Sygic SK-CZ-HU-AT za cenu 1,39 EUR s DPH mesačne

– Sygic Europe&Traffic SK za cenu 2,39 EUR s DPH mesačne

 

Inštalácia navigácie Sygic T-Mobile Edition

1. Aplikáciu Sygic T-Mobile Edition si môžete stiahnuť z Android Marketu

2. Po inštalácií je potrebné stiahnuť dodatočné dáta, ktoré majú veľkosť približne 260 MB. Odporúčame použiť sieť WiFi. Následne si aplikáciu spustite.

3. Po spustení sa objavia obchodné podmienky, ktoré informujú o aktivácii navigácie a možnosti vyskúšať si navigáciu na 14 dní zadarmo. Obchodné podmienky, informácie ako aj návod na inštaláciu sú dostupné aj na stránke www.t-mobile.sk/navigacia (v čase písania článku však web ešte nefungoval).

Update: informácie o akcii sú dostupné na tomto linku

4. Na výber máte z dvoch balíčkov: Sygic SK-CZ-HU-AT za cenu 1,39 EUR s DPH mesačne alebo Sygic Europe&Traffic SK za cenu 2,39 EUR s DPH mesačne.

5. Zvolil som druhú možnosť – mapy Európy a informácie o doprave na Slovensku

6. Aktivácia prebieha pomocou SMS správy. Aplikácia vás naviguje a odošle aktivačnú SMS, ktorá je bezplatná.

7. Aktivačná SMS správa bola odoslaná v poriadku a je k dispozícii v telefóne. produkt sa nám však zakúpiť nepodarilo. T-Mobile pravdepodobne len pripravuje novú službu a asi je zatial len v štádiu testovania. O jej spustení vás budeme informovať.

8. V poslednom kroku je potrebné si stiahnuť mapy, ak ste si zvolili balíček SK, CZ, HU, AT, potrebujete ďalších 166 MB dát, v prípade verze Sygic Europe & Traffic Sk si pripravte na svojej SD karte miesto pre 2809 MB dát.  Odporúčame si zapnúť WiFi a takto si stiahnuť mapy.

9. Následne môžete začať používať navigáciu Sygic T-Mobile Edition vo svojom Android telefóne.

Update: navigáciu si môžete stiahnuť aj cez tento QR kód

Skúšali ste si nainštalovať novú Sygic T-Mobile Edition aj vy? Funguje vám? Podeľte sa s nami v komentároch. Ako vnímate možnosť mesačnej platby do faktúr  za využívanie navigácie?

16.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+