MojAndroid

Používatelia GPS navigácie Sygic získajú všetky výhody TripAdvisoru priamo do svojej obľúbenej navigačnej aplikácie. Exkluzívne body záujmu ako sú hotely a reštaurácie s užívateľskými recenziami a hodnoteniami si môžu zadarmo stiahnuť priamo do svojich smartfónov s operačným systémom Android. K dispozícii sú rozšírenia pre 25 svetových metropol a ďalšie budú postupne pribúdať.

Sygic trip advisor

Sygic Places je jednoduchý spôsob ako integrovať body záujmu obohatené o dodatočné informácie priamo do aplikácie Sygic GPS Navigation a poskytnúť ich používateľom na stiahnutie priamo v aplikácii prostredníctvom My Sygic. So Sygic Places developeri a poskytovatelia dát získavajú možnosť distribuovať informácie priamo k miliónom používateľov aplikácie, ktorí sú na cestách. Používateľ po nainštalovaní rozšírení od TripAdvisoru získa prístup k pridanému obsahu ako sú spomínané hodnotenia a recenzie. Tieto sú dostupné offline, čo používateľ ocení najmä na cestách. Po pripojení na internet je možné čítať recenzie a rezervovať si hotel či reštauráciu online priamo z aplikácie.

„Oslovovali nás rôzni developeri a prevádzkovatelia špecializovaných cestovateľských portálov, ktorí mali záujem poskytnúť svoje geo-lokalizované informácie našim používateľom. Sygic Places umožňuje personalizovať Sygic GPS Navigation rôznymi rozšíreniami a užívatelia tak môžu mať v aplikácii práve tie informácie ktoré im vyhovujú. Našim partnerom a zákazníkom zas Sygic Places umožní aplikáciu jednoducho prispôsobiť potrebám ich biznisu,” hovorí CEO Sygicu Michal Štencl.

Rozšírenia od TripAdvisoru sú prvé z množstva doplnkov, ktoré umožnia personalizovať a rozširovať aplikáciu Sygic GPS Navigation spôsobom, ktorí ocenia používatelia aplikácie. Ďalšie rozšírenia budú ohlásené v priebehu roka 2013.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa 

17.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+