MojAndroid

Obľúbená navigačná aplikácia od slovenských vývojárov prešla ďalšou aktualizáciou, ktorá prináša veľmi zaujímavú novinku. Obsahuje novú funkciu prediktívneho plánovania trasy, na základe ktorej sa do cieľa dostanete ešte rýchlejšie. Dokáže predvídať dopravnú situáciu na základe údajov pozbieraných za posledné dva roky. Výsledkom pre používateľa bude to, že sa do cieľa dostane najefektívnejšou trasou.

Funguje to aj bez internetového pripojenia

Aktuálne kvalitné navigačné aplikácie využívajú na výpočet najrýchlejšej trasy aktuálnu dopravnú situáciu. Neraz to mnohým používateľom pomohlo a dokázali sa vyhnúť zápcham a zdržaniam. Pri strate pripojenia ale tieto aplikácie dokážu len zobraziť dostupné trasy. Funkcia prediktívneho plánovania trasy je súčasťou máp, takže výpočet najvhodnejšej trasy bude možný aj bez internetového pripojenia.

Najväčšou výhodou tohto systému je rýchlosť vypočítania trasy a presnejší odhad času príjazdu. Ak je to možné, dostanete na výber z viacerých možností trás a vy si vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Mapy obsahujú údaje o dopravnej situácii, ktoré boli zbierané počas dvoch rokov. Tie sú zohľadnené pri výpočte trasy a tak majú používatelia k dispozícii najlepšiu možnú trasu do svojho cieľa.

 

Táto nová funkcia je už k dispozícii. Na jej využívanie potrebujete aplikáciu Sygic vo verzii 17.4 a vyššej. Pokiaľ ju nemáte, stačí zájsť do Obchodu Play a aplikáciu aktualizovať. Nezabudnite však aktualizovať aj mapy v aplikácii.

Náš tip
Obľúbená slovenská navigácia Sygic opäť v zľave
Náš tip
Sygic spustil novú službu zameranú na cestovanie

Ako aktualizovať mapy:

  1. otvoríme si aplikáciu Sygic
  2. klikneme na menu a vyberieme mapy
  3. klikneme na zelené tlačidlo “aktualizovať”
  4. počkáme, kým sa mapy aktualizujú a hotovo

Najideálnejšie je aktualizovať všetky mapy naraz, pokiaľ tak neurobíte, všetky ostatné mapy, ktoré ste mali stiahnuté, sa vymažú. Odporúčame stabilné internetové pripojenie, prípadne WiFi.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
14.6.2018
Zdroj: sygic.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+