MojAndroid

Aplikácia Sygic GPS Navigation je prvou offline navigáciou, ktorej počet inštalácií dosiahol 100 miliónov. Predpoveď Michala Štencla sa tak nakoniec splnila. Ako poďakovanie ponúka svojim používateľom dva týždne bezplatného využívania Live služieb. Stačí, keď si v telefóne otvoríte aplikáciu Sygic GPS Navigation a v ponuke Sygic Store aktivujete položku Live služby zdarma.

Keď pred jedenástimi rokmi spoločnosť Sygic ešte len začínala, sníval som o tom, že vytvoríme produkt, ktorý budú s nadšením používať ľudia na celom svete. Dnes má aplikáciu Sygic GPS Navigation nainštalovanú vo svojich telefónoch viac ako 100 miliónov ľudí. Tento výsledok je pre nás veľkým úspechom, a preto by som sa rád poďakoval každému členovi nášho skvelého tímu za usilovnú prácu. OBROVSKÁ VĎAKA však patrí najmä všetkým Vám – našim používateľom. Ďakujeme, že sa tento sen mohol stať skutočnosťou. Bez Vašich inšpiratívnych, ale aj kritických pripomienok a bez Vašej dôvery v našu prácu by to nebolo možné. – povedal Michal Štencl, CEO Sygic.

Okrem poďakovania zverejnil na oficiálnej stránke Sygicu aj ich plány do budúcnosti. Sygic sa má stať najlepšou hybridnou navigáciou na trhu, čím autori sľubujú, že do offline máp pribudnú aj online informácie dôležité pre cestujúcich. Okrem toho má Sygic pomáhať nachádzať najrýchlejšie trasy v hustej dopravnej premávke a na základe informácií, ktoré sa budú odosielať od ostatných používateľov aplikácie Sygic, chce tím stojaci za Sygicom zmierniť zápchy v mestách. To je však iba zlomok toho, čo si pre nás jedna z najpopulárnejších slovenských firiem chystá. My na záver len potvrdíme, že Sygic je jednou z najlepších navigácií pre Android, a aj preto môžete licencie na túto navigáciu vyhrať v mnohých z našich súťaží. Tešíme sa na to, čo si pre nás Sygic pripraví v budúcnosti a sme hrdí, že takýto úspech dosiahla práve slovenská firma.

6.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+