MojAndroid

Spoločnosť Sygic dnes oficiálne predstavila veľkú novinku – špeciálnu navigáciu pre motocyklistov s názvom Sygic MotorBike. V nej si môžu používatelia naplánovať cestu na svojom dvojkolesovom tátoši bez toho, aby potrebovali stále pripojenie k internetu. Významnou novinkou je komunitný charakter aplikácie, ktorý používateľom umožňuje nechať aplikáciu navrhnúť najlepšiu trasu pre motocyklistov, prípadne sa pripojiť ku komunite iných vyznávačov motoriek. Majitelia zariadení so systémom Android a iOS si budú môcť stiahnuť aplikáciu Sygic MotorBike v prvom štvrťroku 2016.

Anonymné dáta zozbierané z aplikácie pomáhajú používateľom vytvoriť zoznam obľúbených ciet, či jednotlivé výlety radiť do rôznych kategórií. Výhodou je zobrazenie detailov o jazde po jej ukončení. Aplikácia zatiaľ nie je vo svojej finálnej fáze, a tak nemožno hovoriť o všetkých funkciách či konečnom vzhľade. Na novú navigáciu od Sygicu sa ale rozhodne teší celá komunita motorkárov, ktorú po svete tvoria stovky desiatky miliónov ľudí.

Zdroj: Sygic

16.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+