MojAndroid

Spoločnosť Sygic dnes oficiálne predstavila veľkú novinku – špeciálnu navigáciu pre motocyklistov s názvom Sygic MotorBike. V nej si môžu používatelia naplánovať cestu na svojom dvojkolesovom tátoši bez toho, aby potrebovali stále pripojenie k internetu. Významnou novinkou je komunitný charakter aplikácie, ktorý používateľom umožňuje nechať aplikáciu navrhnúť najlepšiu trasu pre motocyklistov, prípadne sa pripojiť ku komunite iných vyznávačov motoriek. Majitelia zariadení so systémom Android a iOS si budú môcť stiahnuť aplikáciu Sygic MotorBike v prvom štvrťroku 2016.

Anonymné dáta zozbierané z aplikácie pomáhajú používateľom vytvoriť zoznam obľúbených ciet, či jednotlivé výlety radiť do rôznych kategórií. Výhodou je zobrazenie detailov o jazde po jej ukončení. Aplikácia zatiaľ nie je vo svojej finálnej fáze, a tak nemožno hovoriť o všetkých funkciách či konečnom vzhľade. Na novú navigáciu od Sygicu sa ale rozhodne teší celá komunita motorkárov, ktorú po svete tvoria stovky desiatky miliónov ľudí.

Zdroj: Sygic

16.9.2015
 • Max

  Ja som Sygic odinštaloval hoci mám kúpenú licenciu. Čím ho viac vylepšujú tým viac stojí za prd. Ak bude toto podobné tak nemám záujem.

 • Imro

  nechápem načo ďalší klon, keď toto by malo byť súčasťou hlavnej navigácie. Týmto tempom tu budeme za chvíľku mať navi pre červené autá, osobné, dvojdverové, SUV, benzínové, naftové…
  Sygic už nevie ako viac ryžovať. Za mňa palec dole!

 • Lako

  Ja nechapem co zasa riesite…. isto je lepsie mat apku urcenu len pre motocyklistov ako pouzit nejaky rezim v navigacii… Ked uz kvoli nicomu inemu, tak minimalne kvoli objemu dat….

+