MojAndroid

Spoločnosť Huawei dnes na konferencii Huawei Eco-Connect 2017 predstavila svoj nový obchod s aplikáciami Huawei AppStore, ktorý sa v najbližšej dobe bude dostávať na zariadenia so systémom Android. Nájdete tu len tie najlepšie aplikácie s hodnotením 4 a viac hviezdičiek, ktoré sú navyše pravidelne aktualizované. Najlepšou navigáciou tu bude slovenský Sygic, ktorého CEO sa objavil aj na pódiu v Berlíne pri predstavení nového obchodu s aplikáciami.

Popredné postavenie v novom obchode

„Táto pocta vzdáva česť pokrokom spoločnosti Sygic v role popredného inovátora v oblasti navigácie, ako aj jej súčasnej pozícii lídra v oblasti globálnej navigácie,“ uviedol Michal Štencl. „Vďaka podpore a promu zo strany spoločnosti Huawei AppStore je Sygic ešte bližšie k svojmu cieľu jedného dňa navigovať každého človeka na svete.“

sygic skoda mirrorlink

Okrem hlavnej aplikácie Sygic GPS Navigácia sa v novom obchode Huawei AppStore objaví aj aplikácia Fuelio. Kým tá prvá je štandardná a vo svete extrémne obľúbená aplikácia s offline mapami a GPS navigáciou, aplikácia Fuelio zasa pomáha samotným šoférom lepšie sledovať výdavky na auto, či už ide o pohonné hmoty, servis alebo rôzne iné.

„Spoločnosť Sygic sa snaží posúvať hranice v oblasti navigácie. Táto filozofia priamo prispela k vybudovaniu našej značky ako lídra v oblasti navigácie a riešení mobility,“ dodal Štencl. “Tešíme sa, ako predstavíme nové špičkové prémiové funkcie a ďalšie novinky v našom portfóliu globálnych partnerstiev.”

Globálny obchod s prémiovými aplikáciami

Vďaka tomuto partnerstvu rýchlo rastúcich spoločností získajú používatelia Huawei výhody presnosti najpokročilejšej navigácie, skvelú používateľskú skúsenosť a štýlový dizajn od spoločnosti Sygic.

„Huawei má nesmiernu radosť z partnerstva so slovenskou spoločnosťou Sygic, zvyšujúc tak kvalitu Huawei AppStoru a zároveň rozpoznateľnosť našich zákazníkov a ich užívateľské zážitky s aplikáciami Sygicu,” povedal Dr. Jaime Gonzalo, viceprezident Consumer Cloud Service EU.

Nový obchod s aplikáciami je dobre známy používateľom v Číne, kde patrí medzi najrýchlejšie rastúce. Teraz sa dostáva aj na ďalšie trhy vo svete a stáva sa tak skutočne globálnym. Od ostatných sa líši najmä v tom, že ponúka iba tie najlepšie aplikácie na trhu. Tie sú posudzované tímom odborníkov z Huawei, a tak majú používatelia istotu, že takto objavia skutočne prémiové tituly.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

26.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+