MojAndroid

Práve včas pred vašim veľkonočným výletom za rodinou, môžete ušetriť 50% pri nákupe Sygic GPS Navigácie pre Android s mapami Európy, alebo celého sveta.

Sygic oznámil špeciálnu ponuku, ktorá túto Veľkú Noc poteší mnohých šoférov. Od 15. do 22. apríla môžete ušetriť až 50% pri nákupe GPS navigácie Sygic Európa (teraz len za 24,99 €) alebo Svet (len za 44,99 €) pre Android v Sygic e-shope.

drive_android_533x300

Veľká noc býva hektická práve kvôli cestovaniu na rodinné stretnutia a sviatočné oslavy. Sygic sa rozhodol pomôcť šoférom výraznou zľavou na kvalitnú navigáciu. Teraz môžete  jednoducho navigovať kamkoľvek, s mapami uloženými priamo v telefóne, ktoré môžete  používať aj bez mobilného dátového pripojenia.

K funkciám Sygic GPS Navigácia patria:

  • Offline mapy TomTom ktoré nepotrebujú mobilné dátové pripojenie
  • Presná hlasová GPS navigácia
  • Bezplatné aktualizácie máp a aplikácie
  • Trasy s viacerými zastávkami a jednoduché editovanie plánovanej trasy
  • Zobrazovanie povolenej rýchlosti a upozorňovanie na radary
  • Interaktívna 3D mapa – stačí sa dotknúť ulice či bodu záujmu (POI) pre naplánovanie trasy
  • Milióny bodov záujmu priamo v aplikácii a body záujmu od TripAdvisor alebo Hotels.info
  • NOVÉ – Funkcia Head-up Display (HUD), ktorá umožňuje šoférovi premietať informácie z navigácie na čelné sklo

3d_android_610x343

Na rozdiel od ostatných mapových služieb sú dáta v Sygic GPS Navigácii uložené v telefóne používateľa a nie sťahované cez Internet, takže sa používatelia Sygic nemusia obávať, že by používaním navigácie vyčerpali dátové limity svojich operátorov, alebo že by sa stratili v oblasti, kde je slabý telefónny signál. A keď sú používatelia Sygic online, majú prístup aj  k ostatným užitočným funkciám ako je napríklad zdieľanie informácii o dopravných nehodách na trase s ostatnými šoférmi.

Sygic GPS Navigácia je možné nainštalovať na Google Play aj iOS App Store

15.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+