MojAndroid

Spoločnosť Sygic dnes oznámila, že od januára tohto roku má nového CEO. Najvyššiu výkonnú funkciu doteraz zastával Michal Štencl, spoluzakladateľ spoločnosti. Toho teraz vystriedal Martin Strigač, ktorý pôsobil ako riaditeľ oddelenia firemných zákazníkov Sygic Enterprise Solutions.

Náš tip
Sygic predstavil Alcohol Calculator v navigácii. Zatiaľ iba pre Ford

Michal Štencl po štrnástich rokoch v najvyššej výkonnej pozícii spoločnosť neopúšťa. Naďalej bude aktívnym predsedom predstavenstva, bude sa viac sústrediť na stratégiu a sledovanie trendov, kým každodenná exekutíva pripadne novému CEO – Martinovi Strigačovi.

Strigač má pritom bohaté skúsenosti, keď do roku 2015 pôsobil v medzinárodnej softwareovej spoločnosti Asseco Central Europe, kde zastával pozíciu vo vrcholovom manažmente. Už dlhé roky sa venuje programovaniu a počas troch rokov v Sygicu mal čas oboznámiť sa so stratégiou a operatívou jednej z najúspešnejších slovenských firiem. Michal Štencl dodal, že Martin Strigač sa na pozíciu dokonale hodí a po 14 rokoch pôsobenia ako CEO sa tak teraz môže zameriavať na dlhodobejšie ciele spoločnosti.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

25.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+