MojAndroid

Aplikácia Sygic spúšťa nové celotextové vyhľadávanie, ktoré umožňuje používateľom vyhľadávať destinácie oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Nová aktualizácia s najnovšími mapami je všetkým používateľom k dispozícii bezplatne. Táto funkcia spolupracuje aj s bodmi záujmu v navigácii Sygic, ktoré vodičom okrem iného umožňujú prezerať si hodnotenia zo stránok Foursquare a Yelp, kontaktné údaje, otváracie hodiny a dokonca cenové kategórie jednotlivých prevádzok.

„Každá nová funkcia je pre nás vzrušujúcou výzvou a našim používateľom prináša vždy nové výhody. Naša aplikácia búra hranice medzi konvenčnými navigačnými aplikáciami a platformou na každodenné používanie. Chceme našim používateľom pomôcť dostať sa do práce, nájsť si najlepšie ubytovanie a dokonca tankovať lacnejšie,“ povedal Michal Štencl, generálny riaditeľ spoločnosti Sygic.

Okrem toho, najnovšia verzia funkcie Smart Bluetooth aplikácie Sygic je prepojená s inými aplikáciami operačného systému Android a pri nastúpení do vozidla v práci sa používateľa automaticky spýta, či chce spustiť navigáciu smerom domov. Stačí nastaviť domácu adresu a adresu práce, čas príchodu a čas odchodu a zariadenie sa postará o zvyšok. GPS navigácia Sygic s funkciou vyhodnocovania aktuálnych dopravných informácií v reálnom čase pomáha používateľom vyhnúť sa zdržaniam na cestách a nájsť najrýchlejšiu cestu k svojim blízkym.

Funkcia One Tap Navigation (Navigácia jedným klepnutím) aplikácie Sygic je nová a jedinečná funkcia určená používateľom s OS Android. Používatelia si vďaka nej budú môcť uložiť destinácie priamo z obrazovky smartfónu (napr. Obchodná ulica v Bratislave) a následne budú môcť kedykoľvek jediným klepnutím spustiť navigáciu na danú adresu. Vodiči si na obrazovke svojho smartfónu budú môcť uložiť viacero adries, napr. mama, otec, babka, univerzita, Zochova ulica BA a pod. Používateľom to šetrí čas, pretože jediným klepnutím môžu spustiť navigáciu priamo z obrazovky svojho smartfónu.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

24.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+