MojAndroid

Sygic je navigácia, ktorá pochádza zo Slovenska a teší sa obľube medzi používateľmi po celom svete. Vývojári na nej denno-denne pracujú s cieľom ponúknuť čo najlepší používateľský zážitok, najaktuálnejšie mapy či aktuálne informácie o doprave a omnoho viac.

Ide o plnohodnotnú navigáciu s offline režimom, ktorá vás vždy bezpečne dostane do cieľa. Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí šetria svoj dátový balík skôr na prehrávanie videí a komunikáciu s priateľmi, jednotlivé mapy krajín stačí stiahnuť do vášho zariadenia cez Wi-Fi. Offline režim sa však nevzťahuje iba na mapy. Po novom dokáže Sygic predvídať situáciu na cestách a upozorniť vás na prípadné zápchy aj bez nutnosti dátového pripojenia.

Vždy najrýchlejšia trasa – aj offline

Obsahuje novú funkciu prediktívneho plánovania trasy, na základe ktorej sa do cieľa dostanete ešte rýchlejšie. Dokáže predvídať dopravnú situáciu na základe anonymizovaných údajov pozbieraných za posledné dva roky. Výsledkom pre používateľa je to, že sa do cieľa dostane tou najefektívnejšou trasou. Najväčšou výhodou tohto systému je rýchlosť vypočítania trasy a presnejší odhad času príjazdu. Ak je to možné, dostanete na výber z viacerých možností trás a vy si vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Ceny, ktoré budú aktuálne v akcii:

Prémiová navigácia Európa9,99 €
Prémiová navigácia Európa + Traffic13,99 €
Prémiová navigácia Svet + Traffic19,99 €
Real View navigácia2,99 €
HUD (Head Up Display)2,99 €
Dashcam2,99 €
Cockpit 2,99 €
Traffic World9,99 €

V rámci akcie Black Friday bude navigácia pre používateľov dostupná za veľmi priaznivé znížené ceny. Doživotnú licenciu na navigáciu bude možné zakúpiť už od 9,99 €, v zľave budú aj doplnkové funkcie, ktoré sú veľmi obľúbené a posúvajú navigáciu na iný level. Nechýba Head Up displej, Real View navigácia alebo Dashcam. Tie si môžete zakúpiť v zľave už za 2,99 €. Akcia bude platná len v dňoch medzi 16.11. – 27.11.2018.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Sygic Travel pridáva do aplikácie a na web verejnú dopravu
Náš tip
Sygic prepočíta trasu na základe predvídania dopravnej situácie
Náš tip
Sygic spustil novú službu zameranú na cestovanie

Tento článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Sygic.

19.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+