MojAndroid

Počet stiahnutí GPS navigácie Sygic Aura pre Android dosiahol za prvý mesiac od jeho uvoľnenia do predaja koncom roka 2010 vyše 100 000 stiahnutí. Aplikácia je jednou z popredných navigácii pre Android s podporou hlasovej navigácie v 20 jazykoch, informáciach o doprave, POI, rýchlostných limitov, 3D zobrazením a mnohých iných funkcii pre komfort a bezpečnosť pri jazde. Ako sa vyjadril vedúci marketingu Samo Jurdik : ” Sme radi, že sme dosiahli takýto úspech a že náš neustále inovatívny prístup má u našich užívateľov dobrú odozvu. Snažíme sa o čo najlepšie využitie možnosti dostupného hardvéru pre telefóny a na Android smartfónoch ako sú HTC Desire HD, Samsung S alebo Motorola Droid X využíva aplikácia všetky možnosti týchto telefónov do poslednej kvapky”.

Aplikácia je dostupná aj ako 7 dňová trial verzia s podporou máp pre 4 kontinenty, tak ak máte chuť vyskúšať neváhajte a sťahujte z marketu.

21.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+