MojAndroid

Spoločnosť Sygic predstavila novú aplikáciu Sygic GPS Navigation, ktorá je špeciálne určená pre mobilné zariadenia s Androidom. Aplikácia prichádza s novým elegantne prepracovaným rozhraním, a zabudovanými funkciami vrátane obľúbenej funkcie BlackBox od Sygicu. Softvérová aktualizácia prináša používateľom najnovšie technológie a podľa slov Sygicu ide momentálne o najinovatívnejší offline navigačný produkt na trhu. Najsťahovanejšia offline navigačná aplikácia na svete je úplne prispôsobiteľná pomocou niekoľkých nových možností, vynoveného dizajnu, zdokonaleného programovania máp, okamžitého prístupu k hlavným funkciám a najnovším funkciám v oblasti bezpečnostnej technológie GPS. 

BlackBox_aOS Drive_aOS 3_routes_aOS

Technológia palubnej kamery je jednou z najspoľahlivejších pomôcok, ktoré sú k dispozícii v oblasti zabezpečovania dôkazov pri dopravných nehodách. K najprevratnejším výhodám novej aplikácie Sygic GPS Navigation patrí teda funkcia BlackBox, ktorá vie automaticky rozpoznať dopravné nehody a iné incidenty a automaticky ukladá päťminútové záznamy do vodičovej fotogalérie. Funkcia BlackBox je od svojho uvedenia v júli uznávaná ako neoceniteľný zdroj a očakáva sa, že nová funkcia automatického ukladania videa maximalizuje bezpečnosť vodičov a bezstarostnosť v prípade nečakanej udalosti.

„Kľúčom k pretrvávajúcemu úspechu spoločnosti Sygic je naše úplné skĺbenie najmodernejšieho dizajnu a presnej navigačnej technológie. Teším sa, že môžem uviesť našu natívnu aplikáciu pre systém Android. Náš nadšený tím vyvinul všetko od konceptu až po testovanie, pričom bral na vedomie individuálne potreby našich používateľov produktov spoločnosti Sygic, a výsledky sú naozaj pozoruhodné. Nová verzia prináša natívne riešenia našim používateľom zariadení so systémom Android a teším sa na reakcie používateľov na zabudovanú technológiu BlackBox ako súčasť tohto balíka,“ povedal Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic.   

Nová verzia navigácie Sygic je pre zariadenia s Androidom postupne k dispozícii ako bezplatná aktualizácia.  Táto by mala priniesť už spomínané výhody v podobe intuitívnejšieho a krajšie spracovaného používateľského rozhrania, alebo užitočnej funkcie BlackBox, ktorá vám pomôže pri nečakaných udalostiach. U nás v redakcii sme zatiaľ aktualizáciu nedostali, veríme však tomu, že sa objaví čoskoro.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Funkcie aplikácie Sygic GPS Navigation:

  • 3D offline mapy, ktoré nevyžadujú dátové pripojenie
  • Hlasová navigácia vo viac ako 40 jazykoch
  • Hovorené názvy ulíc pre bezpečné a pohodlné šoférovanie
  • Upozornenia na prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti
  • Dynamický asistent jazdných pruhov a zobrazovanie križovatiek
  • Interaktívna mapa umožňujúca ťuknutie na ľubovoľnú ulicu alebo bod záujmu a zobrazenie podrobností
  • Dopravné informácie v reálnom čase (nákup z aplikácie)
  • Head-up Display – HUD (nákup z aplikácie)
  • Prémiové radary (nákup z aplikácie)
  • BlackBox (nákup z aplikácie)

 

1.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+