MojAndroid

K telefónu Samsung Galaxy S a tabletu Samsung Galaxy Tab pribaľuje T-Mobile až do vypredania zásob GPS navigácie Sygic Aura GPS Navigation úplne zdarma.

V rámci novoročnej akcie obdržia zákazníci spoločnosti Slovak Telekom pre služby T-Mobile ku všetkým telefónom Samsung Galaxy S a Samsung Galaxy Tab kupón na navigáciu Sygic Aura GPS Navigation v balení. Kupón im umožní bezplatnú inštaláciu navigačného programu Sygic z elektronického obchodu Android Market, dostupného priamo z ich telefónu či tabletu, a platí tiež na bezplatné stiahnutie máp Slovenska, Českej Republiky, Rakúska a Maďarska.

Sygic Aura GPS Navigation je offline navigácia určená pre automobily a chodcov. Mapové podklady je potrebné pred prvým použitím stiahnuť prostredníctvom pripojenia do internetu (WiFi, 3G), neskôr budú automaticky načítané z internej pamäte alebo pamäťovej karty zariadenia. Navigácia obsahuje 3D mapy terénu a budov, vypočíta najrýchlejšiu trasu, obsahuje turn-by-turn funkcie, ovládanie programu a hlasové povely v slovenčine, asistenciu radenia do jazdných pruhov, cestné naveste, rychlostné výstrahy a bezpečnostné kamery.

Inštalácia navigácie – stručný návod:

1. Otvorte Android Market vo Vašom telefóne.

2. Vyhľadajte “Sygic” a nainštalujte aplikáciu Aura GPS Navigation.

3. V aplikácii Aura Downloader vyberte mapy, ktore máte k dispozícii zdarma: Slovenská Republika, Česká Republika, Rakúsko, Maďarsko.

4. V aplikacii Aura choďte do „Nastavenia“ a zadaním produktového kódu z priloženého kupónu aktivujte Váš produkt.

20.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+