MojAndroid

Jednou z najväčších výhod systému Android je aj možnosť prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv. Okrem štandardných nástrojov prispôsobenia sú k dispozícii aj pokročilé nástroje, ktoré menia napríklad aj to, ako ovládame naše zariadenie a pohybujeme sa v prostredí. Aplikácia Swiftly switch sa snaží zjednodušiť spôsob, akým používame zariadenia so systémom Android a vo všetkých častiach systému vám ponúkne nový spôsob na otváranie aplikácií, prepínanie medzi nimi a nahradí aj tradičné navigačné tlačidlá.

swiftly-switch-1 swiftly-switch-2 swiftly-switch-3

Swiftly switch to umožní gestami, pomocou ktorých si viete otvoriť skryté menu po bočných stranách displeja. Tu sa ukrývajú spomínané možnosti pre navigáciu v systéme. Môžete si sem pridať niekoľko obľúbených aplikácií, ktoré budete mať k dispozícii vo všetkých častiach systému. Okrem toho budete môcť používať aj štandardné navigačné funkcie Späť či Domov jednoduchým gestom potiahnutia z okraja displeja. To sa môže hodiť napríklad pri používaní tabletov a väčších zariadení, keď nemáte ruku vždy v ideálnej polohe pre stláčanie tlačidiel umiestnených na spodnej strane zariadenia. Rovnako jednoducho môžete nechať zobraziť aj lištu s upozorneniami, čo tiež pomôže pri väčších zariadeniach, kde by ste sa inak museli načahovať na úplny vrch displeja.

Samozrejme, aplikácia Swiftly switch je plne prispôsobiteľná a umožňuje vám nastaviť všetko, na čo si spomeniete. Vďaka tomu si môžete skryté menu prispôsobiť tak, aby bolo jeho ovládanie čo najpohodlnejšie práve na vašom zariadení. Aplikácia je v obchode Play k dispozícii zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie. Vývojár sľubuje kompatibilitu so všetkými zariadeniami so systémom Android 4.4 a novším, no na fóre XDA sa už našlo pomerne dosť sťažností na to, že nie všetky funkcie pracujú správne na všetkých zariadeniach. Ide totiž iba o prvú verejnú verziu aplikácie, a tak skutočne môžete naraziť na nejaké chyby a nedokonalosti. Vývojár ale vyzýva všetkých používateľov, aby sa nebáli a nahlásili mu akékoľvek chyby, na ktoré narazia a onsa pokúsi ich v čo najkratšom možnom čase odstrániť.

Verzia: 3.1.18
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.18
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community via XDA

18.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+