MojAndroid

Internetový gigant Google spolu s najnovšou verziou systému Android 5.0 Lollipop priniesol aj zrejme najväčšiu aktualizáciu vzhľadu zabudovanej klávesnice. Vývojári alternatívnych klávesníc začali podobný dizajn využívať aj pre svoje produkty, čoho príkladom je napríklad populárny Swiftkey. Autori klávesnice totižto predstavili päticu ďalších tém inšpirovaných Material dizajnom, ktoré si používatelia môžu zakúpiť pre svoje zariadenia.

V avizovanom balíku tém získate tri nové farby klávesníc – Material Orange, Material Phosphor Green, Material Pink a dve minimálne verzie – Material Light, Material Dark. Balík je možné zakúpiť v SwiftKey Store za 2,99 dolárov, prípadne každú tému individuálne za 0,99 dolárov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ukážky nových tém:

Minimal-Material-Light-SwiftKey3 Minimal-Material-Dark-SwiftKey3

Material-Phosphor-Green-SwiftKey3 Material-Orange-Keypad-SwiftKey3

Material-Pink-SwiftKey3

18.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+