MojAndroid

Klávesnica SwiftKey je tu s nami už 7 rokov a je to jedna z najstarších alternatívnych klávesníc pre systém Android. Za tú dobu prešla viacerými aktualizáciami a vylepšeniami. Posledné vylepšenia sa týkajú nastavenia vzhľadu, respektíve témy klávesnice.

Fotografia ako podklad vašej klávesnice

Nová funkcia sa objavila už v betaverzii aplikácie. Vašu mobilnú klávesnicu si teraz môžete prispôsobiť jednou z ponúkaných, alebo aj vlastnou fotografiou, ktorá bude umiestnená pod klávesnicou ako foto pozadie. Celý proces nastavenia pozadia je jednoduchý. Nahráte ľubovoľný obrázok z galérie alebo z aplikácie Google Fotky, vyberiete priehľadnosť podľa svojej vôle a pozadie novej klávesnice je hotové. Môžete si tiež zvoliť či chcete vidieť obrysy samotných kláves alebo nie. Táto funkcia sa samozrejme dá bežne nájsť aj u iných alternatívnych klávesníc. Niektorému používateľovi to vyhovuje, na druhého naopak pôsobí pri písaní rušivo.

Spolupráca s National Geographic

Ďalšou novinkou je spolupráca s vydavateľstvom National Geographic. Konkrétne SwiftKey nadviazalo spoluprácu s Keithom Ladzinskim, známym dobrodružným fotografom, ktorý predtým pracoval nielen s National Geographic ale aj Discovery Channel a ABC. Ten dodal 12 fotografií prírody, ktoré si budete môcť vybrať ako pozadie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

13.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+